• „Raptors“ savo arenoje panaikino 13 taškų deficitą ir 109:104 įveikė „Timberwolves“
  • Valančiūnas pelnė 18 taškų ir sugriebė 11 kamuolių
  • Lietuvis tapo naudingiausiu mačo krepšininku (25 naud. bal.)
  • Sausio mėnesį JV vidutiniškai rinko po 13,1 taško ir 9,9 atkovoto kamuolio

Dvigubą dublį surinkęs Jonas Valančiūnas buvo naudingiausias krepšininkas, o 13 taškų deficitą panaikinusi Toronto „Raptors“ (34-15) savo aikštėje 109:104 (19:27, 32:30, 27:23, 31:24) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (32-22).

18
25
73%
8/11
11

Valančiūnas per 29 minutes pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė bei su 25 naudingumo balais buvo efektyviausias mačo krepšininkas.

JV po dviejų kėlinių buvo pelnęs 8 taškus ir atkovojęs 3 kamuolius.

Tuo metu tiesioginis lietuvio oponentas Karlas-Anthony Townsas rungtynėse pelnė 11 taškų ir po krepšiais sugriebė 10 kamuolių.

Sausio mėnesį Valančiūnas baigė su 13,1 taško, 9,9 atkovoto kamuolio ir 1,3 rezultatyvaus perdavimo vidurkiu. Jo reitingas, matuojamas per 100 atakų, buvo geriausias komandoje (+10,5).

„Timberwolves“ Toronto mieste nelaimėjo nuo 2004 metų sausio mėnesio. Tuomet dabartinė Minesotos komandos žvaigždė Andrew Wigginsas buvo vos 8-erių metų.

Šį sezoną Toronto klubas namie turi 19-4 pergalių ir pralaimėjimų rodiklį, o geriau savo aikštėje visoje NBA atrodo tik San Antonijaus „Spurs“ (21-4).

Minesotos krepšininkai sausio mėnesį svečiuose iškovojo vos 1 pergalę per 9 rungtynes. Šį sezoną „Timberwolves“ išvykose laimėjo 12 kartų, o suklupo – 16.

Antrajame kėlinyje „Raptors“ kelis kartus atsiliko 13 taškų skirtumu, tačiau sugebėjo sugrįžti į rungtynes, o nugalėtojas sprendėsi lemiamu metu.

Prasidėjus paskutinei minutei „Raptors“ pranašumas siekė tik 2 taškus (103:101), tačiau DeMaras DeRozanas pelnė keturis taškus, Jonas Valančiūnas pridėjo dvi baudas (109:101), o likus trims sekundėms pataikytas Jimmy Butlerio tritaškis nieko nepakeitė.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 23 (10/11 baudos, 8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 18 (8/11 dvit., 2/2 baudos, 11 atk. kam.), Kyle’as Lowry (9 rez. perd.) ir Serge’as Ibaka po 15, Jakobas Poeltlas 12 (6/7 dvit.).

„Timberwolves“: Jimmy Butleris 25 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrew Wigginsas 15 (7/22 metimai, 8 atk. kam.), Jeffas Teague’as ir Gorgui Diengas po 14, Tajus Gibsonas 12, Karlas-Anthony Townsas 11 (10 atk. kam.).

2018-01-31 12:43
Geriausią sezono seriją žaidžia JV.Ir svarbiausia,kad tai daro prieš vienus geriausių C lygoje.Šį kartą net rungtynių gale žaidė,gal Casey pagaliau dažniau juo pasitikės lemiamu metu.

--
2018-01-31 11:51
Pvc
Ką Jonukas čia dengia ? Savąjį devintą numerį ?
2018-01-31 11:36
Klajoklis
"DVIGUBŲ DUBLIŲ MAŠINA. Karlas Anthony Townsas pelnė 11 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 45-ąjį dvigubą dublį šį sezoną. Tai – geriausias rezultatas NBA."
2018-01-31 09:52