Nuotr. AFP – Scanpix
  • „Pacers“ savo aikštėje 105:101 palaužė „Grizzlies“ bei iškovojo trečiąją pergalę paeiliui
  • Domantas Sabonis nugalėtojams pelnė 10 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius
  • Lietuvis po 11 rungtynių pertraukos mačą pradėjo nuo suolo, vietą startinėje sudėtyje užleisdamas Turneriui

Domantas Sabonis po 11 rungtynių pertraukos buvo vėl pasodintas mačą pradėti nuo atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau jis ir toliau džiaugėsi naudingu bei pergalingu žaidimu.

15
21
3
67%
8/12

Lietuvis užleido vietą startiniame penkete Mylesui Turneriui, o naudingo šių krepšininkų indėlio sulaukusi Indianos „Pacers“ (29-23) namuose 105:101 (21:25, 34:28, 29:22, 21:26) įveikė Memfio „Grizzlies“ (18-32) bei iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Sabonis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 2/3 baudos), sugriebė 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo ir triskart prasižengė bei surinko 14 naudingumo balų.

Tuo metu lietuvį startinėje sudėtyje pakeitęs Turneris surinko dvigubą dublį. Jis per 33 minutes įmetė 15 taškų (2/5 dvit., 1/1 trit., 8/12 baudos), atkovojo 11 kamuolių bei blokavo 3 metimus. Jis jau pirmajame kėlinyje įmetė 7 taškus ir savo sąskaitoje turėjo 6 atkovotus kamuolius.

Abiem „Pacers“ vidurio puolėjams teko užduotis stabdyti „Grizzlies“ centrą iš Ispanijos Marcą Gasolį. Pastarasis surinko 23 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Indianapolio ekipoje visi startinio penketo krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių.

Likus 34 sekundėms iki mačo pabaigos Turneris pataikė abi baudas ir išvedė „Pacers“ į priekį 102:101, o likus 2 sekundėms „Grizzlies“ atstovas Wayne’as Seldenas nepataikė metimo, galėjusio persverti rezultatą.

Memfio krepšininkai iškart prasižengė prieš Bojaną Bogdanovičių, o dėl teisėjų nuosprendžio lemiamoje atakoje neskirti nuobaudos širšęs Seldenas dar gavo ir techninę pražangą. Pastarasis „Grizzlies“ gretose su 24 taškais buvo rezultatyviausias.

GM: 50

Kroatas Bogdanovičius realizavo tris baudas ir „Pacers“ komandai suteikė 4 taškų pranašumą, kurio svečiai nebesumažino.

„Grizzlies“ šį sezoną dar nesugebėjo laimėti svečiuose prieš Rytų konferencijos komandą. Ji išvykose laimėjo 5 rungtynes ir patyrė 17 nesėkmių.

Memfio komandoje nebuvo Tyreke’o Evanso, kuris yra atsidūręs tarp mainomų krepšininkų. Jis šį sezoną pelno po 19,5 taško, atkovoja po 5 kamuolius ir atlieka po 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 21, Darrenas Collisonas 16, Mylesas Turneris 15 (11 atk. kam., 3 bl.), Victoras Oladipo (5 rez. perd., 7 kl.) ir Lance’as Stephensonas po 13, Domantas Sabonis (7 atk. kam.) ir Thaddeusas Youngas po 10.

„Grizzlies“: Wayne’as Seldenas 24 (6/10 trit.), Marcas Gasolis 23 (3/5 dvit., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrew Harrisonas 13 (6 rez. perd.), Dillonas Brooksas 12.