• C.J. McCollumas gerino rekordus, o „Blazers“ 124:108 lengvai įveikė „Bulls“
  • McCollumas per 29 minutes pelnė 50 taškų (12/16 dvit., 6/9 trit., 8/8 baudos)
  • Snaiperis pirmajame kėlinyje surinko 28 taškus ir užfiksavo NBA sezono rekordą
  • Gynėjas tapo antruoju krepšininku NBA istorijoje, kuris mažiau nei per 30 minučių įmetė 50 taškų

Puolime sprogęs C.J. McCollumas pelnė pusšimtį taškų ir užfiksavo karjeros rekordą, o jo traukiama Portlando „Trail Blazers“ (29-22) savo namų arenoje 124:108 (43:19, 24:25, 35:31, 22:33) susitvarkė su Čikagos „Bulls“ (18-33).

50
47
67%
6/9
75%
12/16

26-erių metų 191 cm ūgio McCollumas per 29 minutes pelnė 50 taškų (12/16 dvit., 6/9 trit., 8/8 baudos) ir užfiksavo savo rezultatyvumo rekordą.

Snaiperis jau pirmajame kėlinyje surinko 28 taškus bei taip užfiksavo šio sezono NBA vieno kėlinio rezultatyvumo rekordą. Su tokiu rezultatu jis užfiksavo ir „Blazers“ visų laikų rekordą.

Atletui pritrūko 9 taškų iki „Blazers“ rezultatyvumo rekordo. Praėjusį sezoną Damianas Lillardas pelnė 59 taškus.

McCollumas tapo antruoju krepšininku NBA istorijoje, kuriam per mažiau nei 30 minučių pavyko pelnyti 50 taškų. Prieš tai tokiu rezultatu džiaugėsi Klay Thompsonas, kuris per tiek pat laiko prieš dvejus metus surinko 60 taškų.

„Blazers“ komandoje be McCollymo 50 taškų yra pelnę šie krepšininkai: Lillardas, Damonas Stoudamire’as, Brandonas Roy, Andre Milleris, Clyde’as Drexleris ir Geoffas Petrie.

Lemiamo ketvirčio metu tiek McCollumas, tiek ir kitas „Blazers“ vedlys Lillardas jau sėdėjo ant suolo. Pastarasis pelnė 13 taškų.

„Bulls“ ekipa šioje akistatoje nusprendė verstis be Nikola Mirotičiaus. Jis siejamas su mainais, todėl liko viešbutyje.

„Blazers“: C.J. McCollumas 50 (12/16 dvit., 6/9 trit., 8/8 baudos), Damianas Lillardas 13 (7 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 12 (9 atk. kam.).

„Bulls“: Zachas Lavine’as 23 (3/4 trit.), Denzelis Valentine’as 15 (6 atk. kam.), Cristiano Felicio 12, Jerianas Grantas 11.