Sėkmingai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Vašingtono „Wizards“ krepšininkai išplėšė pergalę. „Wizards“ išvykoje 105:89 (32:24, 15:27, 24:23, 34:15) palaužė Minesotos „Timberwolves“ ekipą.

Svečiai jau pirmajame kėlinyje buvo įgiję 8 taškų pranašumą (12:4), tačiau Minesotos krepšininkai atsitiesė ir sėkmingai sužaidę antrąjį ketvirtį prieš ilgąją pertrauką įgijo 4 taškų persvarą (51:47).

Iki mačo pabaigos likus žaisti 5 minutes 22 sekundes Sebastianas Telfairas takliu metimu buvo išlyginęs rezultatą (83:83), bet tada „Wizards“ 2 minučių tarpsnį laimėjo solidžiu spurtu 14:1 ir įgijo dviženklį pranašumą (99:84).

Darius Songaila prie pergalės per 19 minučių prisidėjo 10 pelnytų taškų (5/8 dvitaškių). Lietuvis taip pat atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

„Wizards“: Caronas Butleris 29 (8 atk. kam.), Gilbertas Arenas 27 (8 rez. perd.), Antawnas Jamisonas 14, Darius Songaila 10, Brendanas Haywoodas 8 (11 atk. kam.).

„Timberwolves“: Rashadas McCantsas 19, Alas Jeffersonas 15 (10 atk. kam.), Antoine’as Walkeris 14, Sebastianas Telfairas 9.