• Kauniečiai sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes
  • 14 pataikytų tritaškių – „Žalgirio“ sezono rekordas
  • 29 rezultatyvūs perdavimai – visų laikų klubo rekordas Eurolygoje
  • Kauniečiams pavyko revanšuotis už pralaimėjimą Izraelyje didesniu nei 7 taškų skirtumu

Rezultatyviausios sezono rungtynės. Daugiausiai pataikyta tritaškių metimų. Pirmą kartą namie laimėta dviženkle persvara. Visų laikų rezultatyvių perdavimų rekordas. Pratęsta ilgiausia pergalių serija namie klubo istorijoje. Revanšuotasi didesne persvara, nei buvo pralaimėta Tel Avive.

Foto galerija

Kauno „Žalgiris“ (13-8) padarė viską, ką buvo galima padaryti, ir žengė dar vieną žingsnį Eurolygos ketvirtfinalio link. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 99:84 (26:20, 27:26, 23:16, 23:22) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ ir namie iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės.

Kelią į pergalę „Žalgiriui“ nutiesė taiklūs tritaškiai, kurių pataikė 14 iš 23. Ankstesnis rekordas (13) buvo pasiektas dvikovoje su Milano „AX Armani Exchange“. Ta dvikova Milane iki šiol buvo ir rezultatyviausia „Žalgiriui“ šį sezoną (94). Iki vasario 1-osios.

„Žalgiris“ šį kartą dar iki ilgosios pertraukos pelnė 53 taškus, pataikydami 9 tritaškius iš 13. Trečiajame kėlinyje „Maccabi“ buvo priartėjusi iki taško, bet netrukus spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 71:58.

Svečiai pabandė pasispardyti ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet po Pierre'o Jacksono dvitaškio skirtumas ištirpo iki 81:92. Visgi po Jasikevičiaus minutės pertraukėlės per likusį laiką „Maccabi“ pelnė tik 3 taškus, o kauniečiai šventė solidžią pergalę.

Kauniečiai taip revanšavosi už pralaimėjimą 74:81 pirmajame tarpusavio mače Tel Avive, todėl, jeigu surinks po lygiai pergalių, turės pranašumą.

„Tai nutolina mus nuo jų viena pergale dar labiau, nes jie privalo iškovoti daugiau pergalių, – po mačo komentavo Jasikevičius. – Visada yra svarbiausia pergale vienu tašku. Skaičiuoti pradėjome tik likus pusantros minutės, nes po dviejų kėlinių man mintyse nebuvo skaičiavimai, norėjosi laimėti ir viskas.“

16
23
11
75%
3/4

Tai buvo solidžiausia pergalė namų arenoje. Iki šiol didžiausia pergalė buvo 8 taškų skirtumu (91:83) prieš Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

„Patys šiandien puolėme gerai ir dėl to problemų neturėjome, bet jei ne prasta gynyba, manau, rungtynes būtume laimėję lengviau, – mintimis dalijosi „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas. – Šiandien nebuvo labai sunku užpulti, bet svarbiausia buvo apsiginti. Pataikę kelis metimus, puolime pasijautėme užtikrinčiau.“

Šis laimėjimas leido kauniečiams kartu su Madrido „Real“ įsitvirtinti 5-6 turnyro lentelės vietoje.

Kitą savaitę „Žalgiris“ namuose priims kitą artimą turnyro lentelės kaimynę Maskvos srities „Chimki“, kuriai pirmajame rate nusileido 77:85.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 17, Kevinas Pangosas 16 (11 rez. perd.), Axelis Toupane'as 15, Artūras Milaknis ir Vasilije Micičius po 12.

„Maccabi“: Michaelas Rollas 17, Artiomas Parachovskis 14, DeShaunas Thomas, Pierre'as Jacksonas ir Jonah Boldenas (9 atk. kam.) po 12, Norrisas Cole'as 9.

Vaizdo reportažas:

Edgaro Ulanovo komentaras:

Axelio Toupane'o komentaras:

Kevino Pangoso komentaras:

1 2 3 4 5 6  »
2018-02-02 12:35
Šaunuoliai žali, gražu žiūrėt ką iš jų padarė Šaras, visiškai kitoks nusiteikimas, kovingumas, nebijo prieš nieką kovot. Štai ką parodo kai žaidžia komandiška dvasia ir atsidavimas, o ne vien pavardės ir pinigai. Kad tik žalgiriui pasisektų ir išlaikytų stiprias pozicijas dėl vietos top8, gal pagaliau ateis tas laikas kai galėsim pamatyt Lietuvoj PO krepšinio.
2018-02-02 11:56
Kaip visada gilia nakti arturiukui galutinai protelis pasimaiso po Zalgirio pergaliu:DD Net ir toki vakara jis raso apie savo raudono skuduro galimybes:DDDDDDDDDDDDDDD
2018-02-02 10:45
arturas97Matant kaip zalgiris zaidzia eurolygoje ir kaip rytas eurocupe, negalima drasiai teigti, kad rytas lengvai laimes LKL'a, sakyciau sansai 50 ant 50 si sezona

Matant kaip tu kasdien be isimties nusisneki sunku pasakyt ar is prigimties toks daunas ar cia gyvenime patirta trauma atsiliepia, sakyciau 50 ant 50 galimybes.
2018-02-02 09:39
Engman
eurolygos dainos nusvilpimo vaizdo irasas su visos (?) situacijos paaiskinimu anglu kalba:

--
2018-02-02 08:56
antanas, dalu, jonas, mauras, zvaigzdes, dar 100 vardu - sitas nuopisa cia buvo? ;D
2018-02-02 08:55

rytas laimes lkl? ;DDDD cia lkl BRONZA turi omenyje? nes pagrinindinis kandidatas kol kas - gal sidabra, 0:4 zalgiriui finale pralaimes - bet uztat sidabras auksciau nei bronza :D siaip koks jausmas kai taviske komanda padare didziausia geda sankt peterburge ir buvo pervaziuota zenit'o? nes man buvo liudna net ziuret :D
Cercas
Pahijos planas tai nerealus. Maladiec vyrai susparde macabi reikiamu rezultatu! Laukiam kitos savaites rungtynių ir tikimės pergalės!Visus fanus su pergale!

donce
Kiek pamenu praeitame sezone po pliuchos Mindaugo taureje arturiukas irgi grasino kelis menesius ir aiskino kaip verks Zalgirio fanai, o paskui pats apsisikes sedejo kai jo raudona skudura sudraske Lietkabelio veteranai kai arturiukas pries lkl pusfinalius labai dziaugesi kad juos gavo:D
BBB
Biski ne i tema, bet si sezona uz pergales Eurolyoje taip pat gaunami pinigai ?
2018-02-01 23:21
Vau!!! Buvo lengviau nei tikėjausi. Dabar kitą savaitę reikia nugalėti Himki 9 taškais ir butų visai gerai. Ačiū Žalgirio vyrams už šią nuostabią pergalę!

--
2018-02-01 23:14
arturas97Ziurek kad nereiktu verkti vasario menesio Klaipedoje ;) ten tokio zemo lygio koamndos kaip makabio finale nesutiksit ;)

jo, nes visus bus dar zemesnio lygio.
2018-02-01 23:13
arturas97Kad nelabai yra ka dziaugtis iveikus nsunkius laikus isgyvenancia makabio ekipa. Kazkada buvo galinga komanda, o dabar antra sezona is eiles netraukia eurolygos lygio

Dink nevisproti, pagal tave visi pries ka laimi Zalgiris netraukia EL lygio.. Aisku nera tokiu klubu kurie visa gyvenima butu tope, bet betkuri EL komanda eurocupe iki finalo eitu.
2018-02-01 23:12
Tuco
Zvengiu:DD Po Zalgirio pergales net keli straipsniai, kruva interviu, o po kibiro laikrascio siuksles nieko panasaus nebuna. Visiems nusispjauti i treciaruse komanda:DDDDD

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 104