Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • CSKA savo aikštėje 93:87 nugalėjo „Real“
  • Maskvos klubas varžovus į nokdauną pasiuntė pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 33:11
  • Jonas Mačiulis žaidė pusdevintos minutės bei prametė vieną dvitaškį

Uraganišku tempu mačą pradėjusi Maskvos CSKA (17-4) komanda Eurolygos grandų dvikovoje pasiekė užtikrintą pergalę.

16
16
60%
6/10
3

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai dar pirmajame ketvirtyje pataikė pusę savo tritaškių ir namuose 93:87 (33:11, 21:20, 24:29, 15:27) įrodė pranašumą prieš Jono Mačiulio atstovaujamą Madrido „Real“ (13-8) ir laimėjo penktąjį kartą iš eilės.

Praeityje „Real“ komandai atstovavęs Sergio Rodriguezas per pirmąsias dešimt minučių į savo buvusios ekipos krepšį įmetė aštuonis taškus, o jo vedama CSKA surinko net 33 ir pirmavo triuškinamai 33:11.

Ispanijos ekipa didžiulį skirtumą sugebėjo panaikinti ketvirtajame kėlinyje, kuomet spurtavo 10:0 ir priartėjo per aštuonis taškus – 70:78.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, tarp ekipų išliko tas pats skirtumas – 91:83. Vienos atakos metu net dusyk savo metimus kartoję šeimininkai galiausiai buvo sustabdyti pražanga, kurią dviem taškais pavertęs Willas Clyburnas įtvirtino CSKA pergalę – 93:83.

Mačiulis per pusdevintos minutės pasižymėjo vieninteliu pataikytu dvitaškiu ir viena pražanga.

CSKA: Sergio Rodriguezas 18, Cory Higginsas 16, Willas Clyburnas 11 (10 atk. kam.), Nando De Colo ir Nikita Kurbanovas – po 10.

„Real“: Luka Dončičius 21, Jaycee Carrollas 16, Trey Thompksinas 13, Facundo Campazzo 10.

2018-02-01 22:18