Nuotr.: bcmazeikiai.lt
Nuotr. bcmazeikiai.lt

Ketvirtajame kėlinyje Joniškio „Delikatesas“ (6-25) turėjo dviženklę persvarą, tačiau tai negarantavo nutrauktos pralaimėjimų serijos, kuri prasitęsė iki dešimties.

19
26
75%
3/4
9

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose žaidusius Ovidijaus Andrijausko auklėtinius nužudė Tadas Pažėra, pataikęs pergalingą metimą bei išplėšęs pergalę 88:87 (16:21, 15:26, 26:21, 26:24) Mažeikių „Ereliams“ (13-18).

„Delikateso“ neišgelbėjo ir rezultatyviausios Žilvino Petraičio karjeros rungtynės. Puolėjas pelnė 41 tašką (13/16 dvitaškių, 5/10 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezutatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 38 naudingumo balus.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei keturioms minutėms, šeimininkai pirmavo 83:73, tačiau „Ereliai“ pasiduoti linkę nebuvo.

Svečiai vos per dvi minutes surengė spurtą 9:0 ir po Igno Razučio baudų metimų ekipas teskyrė taškas (82:83).

Tas pats Razutis taikliu metimu persvėrė rezultatą „Erelių“ naudai, tačiau vos po akimirkos tuo pačiu atsakė Žilvinas Petraitis ir sugrąžino pranašumą „Delikatesui“ (87:86), kuomet iki susitikimo pabaigos buvo belikę 18 sekundžių.

Vis tik paskutinį žodį tarė Pažėra, kuris po netaiklaus Razučio metimo atsikovojo kamuolį puolime ir pats pataikė pergalę lėmusį metimą.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 41 (13/16 dvit., 5/10 trit., 38 naud. bal.), Šarūnas Kulevičius 19 (6/9 dvit., 1/5 trit., 27 naud. bal.), Mantas Kadzevičius 14.

„Ereliai“: Aurimas Urbonas 19, Nerijus Barauskas 18, Haroldas Saprykinas 14.