• „Pacers“ varžovų aikštėje 126:133 krito prieš „Hornets“
  • Sabonis pelnė 8 tašku, sugriebė 3 kamuolius bei 5 kartus prasižengė
  • Lietuvis žaidė mažiausiai laiko šį sezoną (16 minučių ir 32 sekundes)
  • Sabonis maldavo, kad treneris jo nepakeistų dėl 3 pražangų antrajame kėlinyje

Indianos „Pacers“ (29-24) su Domantu Saboniu nesustabdė Kemba Walkerio ir Nicolo Batumo bei svečiuose 126:133 (37:49, 20:22, 34:25, 35:37) turėjo pripažinti Šarlotės „Hornets“ (22-29) pranašumą.

41
37
9
100%
14/14

Nuo suolo pakilęs Sabonis per 17 minučių pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 4/4 baudos), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, kartą suklydo, 5 sykius prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Per 51 rungtynes šį sezoną Sabonis mažiau taškų nei praėjusią naktį pelnė tik 8 mačuose. Per visą praėjusį mėnesį Sabonis mažiau nei 8 taškus surinko tik kartą.

Lietuvis aikštėje praleido mažiausiai laiko šį sezoną (16 minučių ir 32 sekundes). Jau prieš ilgąją pertrauką Sabonis buvo prasižengęs 3 kartus. Tuomet, likus minutei iki antrojo kėlinio pabaigos, aukštaūgis suglaudė rankas ir iš aikštės prašė, kad treneris jo nepakeistų. Stratego sprendimu Sabonis sėdosi ant suolo.

Nuotr. Twitter

Ketvirtojo kėlinio pradžioje jis per 4 minutes pelnė 4 taškus, tačiau gavo penktąją pražangą, sėdosi ant suolo ir daugiau nuo jo nepakilo.

„Pacers“ vertėsi be vyriausiojo trenerio Nate'o McMillano, kuris mačą praleido dėl asmeninių priežasčių. Jį pakeitė asistentas Danas Burke'as.

Šarlotės komanda jau pirmajame ketvirtyje surinko 49 taškus bei užfiksavo klubo pelnytų taškų per vieną kėlinį rekordą.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė 41 tašką surinkęs Kemba Walkeris (6/10 dvit., 5/12 trit., 14/14 baudos). Tuo metu 7 tritaškius iš 11 pataikęs Nicolas Batumas įmetė 31 tašką.

„Pacers“ neišgelbėjo 35 taškus įmetęs Victoras Oladipo (8/17 dvit., 3/4 trit., 10/11 baudos).

„Hornets“: Kemba Walkeris 41 (14/14 baudos), Nicolas Batumas 31 (7/11 trit., 9 atk. kam.), Frankas Kaminsky 15 (6 atk. kam.,5 rez. perd.), Jeremy Lambas 14, Dwightas Howardas 12 (6/8 dvit., 11 atk. kam.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (3/4 trit., 10/11 baudos), Mylesas Turneris 19 (11 atk. kam., 3 bl.), Bojanas Bogdanovičius 18 (6/6 baudos), Lance’as Stephensonas 15, Cory Josephas 12.