Šeštąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurėje iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai. Jie išvykoje 78:66 privertė pasiduoti Panevėžio „Techasą“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, po pirmųjų dviejų kėlinių buvo priekyje 17 taškų skirtumu (41:24), tačiau aikštės šeimininkai nepasidavė. Panevėžiečiai sėkmingai pradėję trečiąjį ketvirtį buvo sumenkinę „Nevėžio“ persvarą iki 11 taškų (47:36).

Bet tada iniciatyvos ėmėsi Žydrūnas Stankus. Puolėjas pataikė du tritaškius iš eilės ir sugrąžino savo komandai solidesnę persvarą. Netrukus dar dvi baudas pataikė Povilas Šakinis, o po dar 5 Stankaus ir Šakinio taškų „Nevėžio“ pranašumas šoktelėjo iki 22 taškų (60:38).

Likus žaisti 1 minutę Audrius Stašaitis pataikęs abi baudas buvo sumažinęs „Techaso“ deficitą iki vienaženklio (66:74), bet per likusį rungtynių laiką „Nevėžis“ pelnė 4 taškus be atsako ir šventė pergalę.

Šiame mače gretose debiutavo naujausias „Techaso“ pirkinys amerikietis Phillipas Williamsas. Puolėjas per 27 minutes pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 25, Aidas Viskontas 16, Povilas Šakinis 8, Povilas Butkevičius 8, Gintaras Leonavičius 6, Benas Veikalas 6.

„Techasas“: Mindaugas Budzinauskas 20, Vytautas Tatarūnas 16, Christopheris Hillas 10, Phillipas Williamsas 8, Mike’as Smithas 7.