• „Pacers“ namuose 100:92 įveikė „76ers“

• Sabonis per 32 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus

• Atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, Domas pakartojo asmeninį rekordą

• Tai buvo ketvirtasis „76ers“ pralaimėjimas per pastarąsias penkerias rungtynes

Domantas Sabonis sulaukė trenerio pasitikėjimo atsakingiausiu rungtynių momentu bei užfiksavo itin universalią statistikos eilutę, o Indianos „Pacers“ (30-24) namuose 100:92 (33:27, 29:30, 14:18, 24:17) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (25-25) ekipą.

19
20
3
58%
7/12

Rungtynes ant atsarginių žaidėjų suolelio pradėjęs Sabonis per 32 minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvitaškiai, 6/7 baudų metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, perėmė kamuolį, dusyk suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų. 6 rezultatyvus perdavimai – pakartotas asmeninis Sabonio rekordas

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, prieš kurį „Pacers“ turėjo minimalią persvarą (76:75). Vis tik šeimininkai itin gerai pradėjo ketvirtį ir laimėję atkarpą 11:4 įgijo 8 taškų persvarą (87:79).

Likus 4 minutėms iki susitikimo pabaigos Joelis Embiidas rezultatą sušvelnino (83:93), tačiau tuomet Lance‘as Stephensonas smeigė tritaškį, Oladipo po Sabonio perdavimo pridėjo dvitaškį ir „Pacers“ nutolo nepavejamai (98:84).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Victoras Oladipo, įmetęs 19 taškų (7/12 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 5/6 baudų metimai), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 3 kamuolius ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Tuo metu Domo konkurentas dėl vietos startininiame penkete, Mylesas Turneris žaidė 15 minučių, per kurias prametė visus 5 metimus ir taškų nepelnė. Jis rungtynes baigė su -2 naudingumo balais ir su -10 rodikliu +/- statistikoje bei buvo vienintelis „Pacers“ krepšininkas, šiose grafose rinkęs neigiamus skaičius.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius (4/7 trit.) ir Victoras Oladipo (9 atk. kam., 0/5 trit.) po 19, Lance‘as Stephensonas 14 (9 atk. kam.), Darrenas Collisonas 11, Domantas Sabonis (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Thaddeusas Youngas po 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 24 (9/15 dvit., 10 atk. kam.), Dario Šaričius 16, Robertas Covingtonas 12 (8 atk. kam.), Jerrydas Baylessas 11, Benas Simmonsas 10 (4/13 metimų, 11 atk. kam.).