Nuotr.:
  • „Nuggets“ 115:108 įveikė „Warriors“

•  „Warriors“ patyrė antrąją nesėkmę per pastarąsias trejas rungtynes

• Kevinas Durantas pelnė 31 tašką ir surinko 38 naudingumo balus

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) po Denverio „Nuggets“ (28-25) kojomis krito ir čempionai „Golden State Warriors“ (41-12).

25
24
60%
3/5
50%
6/12

Michaelo Malone‘o auklėtiniai namuose 115:108 (29:32, 26:24, 22:27, 38:25) palaužė svečius iš San Francisko.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, šeimininkų deficitas siekė 6 taškus (77:83), tačiau ketvirčio viduryje Willas Burtonas smeigė du tolimus metimus, tris baudas pridėjo Gary Harrisas ir „Nuggets“ išsiveržė į priekį 102:99.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, rezultatas buvo lygus (104:104), o tuomet iniciatyvos ėmėsi Nikola Jokičius. Serbas surinko 5 taškus paeiliui ir nutolino savo ekipą (109:104).

Paskutines „Warriors“ viltis palaidojo Kevinas Durantas. Jis gavo techninę pražangą, o Jamalas Murray realizavo baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę (112:105).

„Nuggets“: Willas Bartonas 25 (3/5 trit.), Nikola Jokičius 19 (9 atk. kam.), Gary Harrisas 16, Jamalas Murray  ir Trey Lylesas (10 atk. kam.) po 15.

„Warriors“: Kevinas Durantas 31 (12/14 dvit., 7 rez. perd., 6 atk. kam., 38 naud. bal.), Stephenas Curry 24 (5/12 trit.), Klay Thompsonas 16 (2/7 trit.), Zaza Pachulia 10 (8 atk. kam.)

2018-02-04 12:59