Nuotr.: fotodiena.lt/J. Elinskas
Nuotr. fotodiena.lt/J. Elinskas
  • „Dzūkija“ Utenoje triumfavo 79:75
  • Taip Dzūkai nutraukė penkerių pralaimėtų rungtynių seriją

Dvi pergales iš eilės iškovojusi Utenos „Juventus“ (9-13) ekipa savo sirgalių akivaizdoje gavo šaltą dušą. Vieni Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL) autsaiderių, Alytaus „Dzūkijos“ (7-14) krepšininkai, parodė nagus Aukštaitijoje ir namo išsivežė pergalę.

21
19
50%
3/6
71%
5/7

Alytiškiai Utenoje triumfavo 79:75 (25:22, 20:22, 16:14, 18:17).

Rungtynių nugalėtojai sprendėsi lemiamomis susitikimo akimirkomis, o sėkmė tąkart šypsojosi svečiams. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ puolėjas Laronas Dendy dar pataikė sudėtingą tolimą metimą, taip aptirpdydamas dzūkų pranašumą (75:77).

Jei Dendy metimas buvo sunkus, tai tokį patį netikėtą dvitaškį pataikė ir „Dzūkijos“ legionierius Nikolaos Stylianou. Jo dvitaškis likus 21 sek. buvo galutinis ir pergalingas.

„Dzūkijai“ tai buvo pirmoji pergalė po penkerių iš eilės pralaimėtų rungtynių. Tuo metu „Juventus“ patyrė nesėkmę po dviejų laimėtų mačų paeiliui.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 18, Anthony Irelandas 13, Laronas Dendy 10, Jermaine'as Flowersas ir Dovis Bičkauskis po 9.

„Dzūkija“: Nikolaos Stylianou 21, Paulius Petrilevičius 13 (10 atk. kam.), Gediminas Navickas 12, Gediminas Žalalis 11.

2018-02-04 21:31
Svarbų tašką prarado Juvė.Netikėtas čia pralaimėjimas dzūkams,kuriems ši pergalė padės labiau kabintis į PO.Su Stylianou tikrai neprašovė-tik atvyko ir jau lyderis.Juvę beje ir PPŽ jau vytis pradėjo,tik pergalė skiria.Sezono pabaiga ir lentelės vidurį bus karšta.