Trečiąjį pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose patyrė „Alytaus“ krepšininkai. „Alytaus“ ekipa, kuriai šiame mače taškus pelnė vos keturi krepšininkai, namie 74:81 pralaimėjo Rygos VEF komandai.

Šio mačo pradžia sėkmingiau klostėsi aikštelės šeimininkams, kurie 16-ąją minutę po taiklaus Nerijaus Varnelio dvitaškio turėjo solidžią 13 taškų persvarą (38:25). Tačiau netrukus latviai laimėjo 2 minučių atkarpą spurtu 12:0 ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo (37:38).

23-ąją rungtynių minutę Marius Janišius taikliu metimu iš po krepšio buvo sugrąžinęs „Alytui“ saugesnį pranašumą (56:51), bet ir vėl sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę svečiai, prieš lemiamą ketvirtį įgijo 4 taškų atotrūkį (62:58).

Ketvirtąjį kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo Saulius Kazevičius, o kitoje atakoje dvitaškį pataikęs Varnelis išvedė į priekį „Alytų“. Visgi labiau atitrūkti aikštės šeimininkams nepavyko. VEF krepšininkai pelnė 16 taškų be atsako ir susikrovė solidžią 15 taškų persvarą, kurios per likusį laiką nebeišvaistė.

„Alytus“: Nerijus Varnelis 23 (15 atk. kam.), Marius Janišius 21 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Saulius Kazevičius 12, Marius Pociukonis 3.

VEF: Maximas Šelekto 34, Reinis Stupovičius 12, Andrejus Selakovas 9 (10 atk. kam.), Romanas Gumenyukas 9 (11 atk. kam.).