Vieta lygoje: 1
Geriausias pasiekimas: 110
Blogiausias pasiekimas: 69
Daugiausia pelno: Nando De Colo

VTB Vieningoje lygoje Maskvos CSKA (12-2) sugrįžta į pergalių kelią. Fenomenalus Nando De Colo žaidimas padėjo daugkartiniams Rusijos čempionams laimėti principinį mūšį.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 90:71 (16:15, 24:12, 21:26, 29:18) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (7-6) krepšininkus.

CSKA į priekį vedė Nando De Colo, kuris per 29 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Kitoje barikadų pusėje pirmuoju smuiku griežė Aleksejus Švedas, kuris per 28 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų. Rusas metė net 9 tritaškius, tačiau pataikė tik 1.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Stefanas Markovičius pataikė dvitaškį ir „Chimki“ deficitas tapo vienženklis (64:73). Visgi į tai CSKA atsakė spurtu 11:0 ir mačo baigtis tapo aiški (84:64).

Paskutinį kartą „Chimki“ tarpusavio dvikovą oficialiose rungtynėse buvo laimėję 2015 metų gruodį, Eurolygos turnyre.

CSKA VTB Vieningoje lygoje kol kas užima trečiąją vietą, nes sausio pirmoje pusėje pralaimėjo Krasnodaro „Lokomotiv“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipoms. „Chimki“ kartu su „Saratov“ dalijasi 5-6 vietomis.

„Chimki“ šį penktadienį Kaune žais su „Žalgiriu“ Eurolygos rungtynes.

CSKA: Nando De Colo 24, Andrejus Voroncevičius 17, Cory Higginsas 13, Nikita Kurbanovas 11, Semenas Antonovas 10.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 18, Stefanas Markovičius ir Anthony Gillas po 10, Sergejus Monia 9.

2018-02-05 23:18
duok dieve kad pries zalgiri panasu taikluma islaikytu, unicajai 2 is 13 imete
2018-02-05 20:37
Cran
Chimki draskesi is paskutiniuju, o Cask zaide ramiai ir ketvirtame kelinyje spurtu baige visas priesininku iliuzijas. Zalgiriui svarbiausia uztaisyti gynyba ir uzdaryti kitus zaidejus, o Svedas tegul sau meto. Vienas zaidejas vistiek nelaimes.