Nuotr. D.Lukšta
  • „Pieno žvaigždės“ 98:77 sutriuškino „Kalev“

• Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jahennsas Manigat, pelnęs 18 taškų

• Pasvalio klubas B grupėje užima pirmąją vietą

Baltijos krepšinio lygoje (BBL) pergalę pasiekė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10-1) klubas, išvykoje 98:77 (22:17, 19:19, 31:21, 26:20) nugalėjęs Talino „Kalev“ (7-5) ekipą.

16
24
71%
5/7
5

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kuomet trečiojo kėlinio viduryje svečiai laimėjo atkarpą 10:4 ir įgijo dviženklę persvarą (63:51).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždės“ surengė dar vieną spurtą 9:3 ir nutolę nebepavejamai įtvirtino pergalę (83:63).

Rezultatyviausiai pasvaliečių gretose žaidė Jahennsas Manigat, pelnęs 18 taškų (2/5 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 2 ir perėmęs 3 kamuolius bei surinkęs 21 naudingumo balą.

Po šios pergalės „Pieno žvaigždės“ savo sąskaitoje turi 10 pergalių ir B grupėje žengia pirmi.

„Kalev“: Kristo Saage ir Bamba Fallas po 18, Kiuras Akenpargas 14.

„Pieno žvaigždės“: Jahennsas Manigat 18 (4/5 trit.), Viačeslavas Bobrovas 16, Trevonas Hughesas 12, Tomas Lekūnas ir Nikita Balašovas po 10.