Septintąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje iškovojo Denverio „Nuggets“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 115:83 (30:22, 28:18, 26:16, 31:27) sutriuškino Niujorko „Knicks“ ekipą, kuriai tai buvo jau septintoji nesėkmė.

Intriga šiose rungtynėse laikėsi tik per pirmąjį kėlinį, kurio pabaigoje komandas dar skyrė tik 4 taškai (26:22). Tačiau aikštelės šeimininkai nesnaudė ir jau antrojo ketvirčio viduryje po taiklių Bobby Joneso baudų „Nuggets“ pranašumas siekė 19 taškų (51:32).

Savojo žaidimo „Knicks“ nerado ir po pertraukos. Tuo tarpu Denverio krepšininkai nemažindami apsukų labai greitai susikrovė triuškinančią persvarą (86:56).

Sėkmingai šiame mače žaidė Linas Kleiza. Lietuvis nugalėtojams per 23 minutes pelnė 18 taškų (5/6 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 24, Allenas Iversonas 23, Linas Kleiza 18, J.R.Smithas 12, Eduardo Najera 6, Marcusas Camby 6 (20 atk. kam., 5 blk.), Bobby Jonesas 6 (8 atk. kam.), Kenyonas Martinas 6.

„Knicks“: Zachas Randolphas 16 (11 atk. kam.), Eddy Curry 12, Mardy Collinsas 10, Davidas Lee 9, Jamalas Crawfordas 8.