Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Trijų pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) nutraukė „Šiaulių“ (7-14) krepšininkai su Laurynu Biručiu priešakyje.

19
31
12
3

31 naudingumo balą surinkęs centras užfiksavo naują asmeninį naudingumo rekordą LKL čemponate, o Antano Sireikos auklėtiniai savo aikštėje 86:76 (17:24, 22:12, 22:27, 25:13) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (7-15) ir išstūmė ją iš septintosios pozicijos.

Abi komandos yra pasiekusios po septynias pergales, bet „Šiauliai“ tuo pačiu dar yra sužaidę ir vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Birutis per 34 minutes pelnė 19 taškų (8/9 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 3 metimus, išprovokavo 3 pražangas bei 3 sykius prasižengė.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Charlesui Callisonui surinkus keturis taškus iš eilės, „Dzūkija“ turėjo trapią persvarą – 67:62, bet ketvirčio viduryje dzūkai užstrigo puolime ir paleido iniciatyvą iš savo rankų.

Akeemas Wrightas pelnė šešis taškus paeiliui, „Šiauliai“ surengė spurtą net 15:0 ir pradėjo dominuoti aikštėje – 81:71. Prasidėjus paskutinei minutei, Wrightas dar pridėjo taiklų tritaškį ir padėjo tašką rungtynėse – 84:73.

Dzūkų gretose debiutavęs Alas Wigginsas per keturias minutes prametė po vieną dvitaškį ir tritaškį bei atkovojo 1 kamuolį.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 19 (12 atk. kam.), Akeemas Wrightas 17, Nickas Zeisloftas 16.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 16, Nikolaos Stylianou 13, Anatolijus Kaširovas ir Gediminas Žalalis – po 12.

2018-02-08 09:43
ADEKVATUS
Metyt pradet is 3pts reik biruti...
2018-02-07 22:19
siauliai siauliai! puki pergale plius dar yra ieskoma pastiprinimo plius gris vaitkus!