LeBrono emocijos po pergalingo metimo Nuotr.: AP - Scanpix
LeBrono reidas link krepšio Nuotr.: AP - Scanpix
LeBrono Jameso blokas Jimmy Butleriui Nuotr.: AP - Scanpix
  • „Cavaliers“ namuose per pratęsimą 140:138 įveikė „Timberwolves“
  • Pergalę išplėšė LeBronas Jamesas, pirmiausiai blokavęs Butlerio metimą, o vėliau įmetęs pergalingą metimą su sirena
  • Tai vos 7-oji Klivlando ekipos pergalė per pastaruosius 20 mačų
  • LeBronas pagal atkovotus kamuolius klubo istorijoje aplenkė Žydrūną Ilgauską

Stipriai pastaruoju metu stringančiai Klivlando „Cavaliers“ (31-22) pergalė buvo reikalinga kaip oras. LeBronas Jamesas paskutinėmis pratęsimo sekundėmis galingai blokavo Jimmy Butlerį, o vėliau per pastarąjį įsmeigė ir pergalingą metimą. Ohajo valstijos komanda namuose 140:138 (31:29, 33:37, 37:33, 28:30, 11:9) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (34-23) krepšininkus bei šventė vos 7-ąją pergalę per pastaruosius 20 mačų.

Foto galerija

Minesotos ekipai pratęsimo metu pergalę išplėšti galėjo Butleris, tačiau jo metimą, likus sekundei iki mačo pabaigos, netikėtai nupūtė Jamesas.

Po kelių momentų LeBronas pagavo tolimą Jeffo Greeno perdavimą, susikūrė erdvės baudos aikštelėje bei ties baudų metimo linija įsūdė pergalingą metimą su sirena per tą patį Butlerį.

„Cavs“ lyderis šį mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas trigubą dublį – 37 taškus, 10 atkovotų kamuolių bei 15 rezultatyvių perdavimų. Puolėjas pakilo į pirmąją vietą klubo istorijoje pagal atkovotus kamuolius, aplenkęs lietuvį Žydrūną Ilgauską (5904 atk. kam.).

LeBronas tapo trečiuoju krepšininku lygos istorijoje, kuris klubo metraščiuose užima pirmąsias vietas pagal pelnytus taškus, atkovotus kamuolius bei rezultatyvius perdavimus. Kiti du krepšininkai – Michaelas Jordanas ir Kevinas Garnettas.

Svečių iš Minesotos neišgelbėjo ir fantastiškas taiklumas iš toli. Tomo Thibodeau kariauna pataikė 19 tritaškių iš 33 (57,6 proc.) bei užfiksavo klubo šio sezono rekordą. Visgi net tokį įspūdingą pataikymą suggebėjo permušti „Cavaliers“ krepšininkai, kurie varžovams atseikėjo 21 tolimą metimą iš 41. Abi komandos kartu įmetė 40 tritaškių, o tai yra naujas NBA rekordas.

„Cavaliers“ po Isaiah Thomaso metimo ketvirtajame kėlinyje, atrodė, kad perėmė dvikovos kontrolę (124:116), tačiau svečiai sugebėjo per likusias pusketvirtos minutės spurtuoti 8:0 bei ištraukė pratęsimą.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (5/7 trit., 10 atk. kam., 15 rez. perd.), J.R. Smithas 20, Tristanas Thompsonas 17, Kyle'as Korveris 14 (4/6 trit.).

„Timberwolves“: Jimmy Butleris 35 (4/5 trit.), Karlas-Anthony Townsas 30 (6/6 trit., 10 atk. kam.), Andrew Wigginsas 19, Jamalas Crawfordas 16.

2018-02-08 14:08
kasioguru
vel gafferis varzybu neziuri ir rasineja. :) ir siaip vaikai tik highlightus paziuri ir jau viska zino. :) 4 kel. pabaigoj bronius pramazino lemiama, bet aisku to santraukoj nera ir vaikai galvoja, kad jis vis pataiko. :)

o siaip varzybos be kietesnes gynybos. keista, nes anksciau Thibo buvo laikomas gynybos specu. jei vilkai dar paartu geriau gynyboj, galetu rimtai patriuksmaut sitam sezone. dabar tik Butleris ten aria, kiti gynyboj ziopso.
2018-02-08 12:02
Tikras tritaškių konkursas.Abi komandos net 40 įmetė,kažkoks kosmosas.Bronius į senatvę vis dažniau lemiamus įmeta.Su patirtim ir pasitikėjimas ateina didesnis.O tie Cavsų perdavimai per visą aikštę jau jų vizitine kortele pasidarė.

--
2018-02-08 08:43
ed
Per plauka ar ne, bet jiems dabar pergalių reikia kaip oro, kad įgautų pasitikėjima savimi, nes jau nukabinę nosį buvo, sękantis Hawks, manau turėtu irgi paimti ir po to matysim kaip bus su Bostonu..

Jeigu jie susitvarkytų su savimi, pradėtu vienas kitą palaikyti ir komunikuoti, tada Cavs įsižaistų.