Nuotr. Facebook.com
  • „Maccabi“ namuose 94:82 nugalėjo „Barceloną“

• Šeimininkams pergalę garantavo 5 iš eilės Pierre'o Jacksono taškai

• „Barca“ patyrė trečiąją nesėkmę paeiliui

Pierre‘as Jacksonas lemiamu metu surinko 5 taškus paeiliui, o tai padėjo Tel Avivo „Maccabi“ (12-10) klubui namuose 94:82 (22:23, 24:15, 19:23, 29:21) įveikė „Barcelonos“ (7-15) ekipą.

10
19
7
3

Išvykoje žaidę katalonai ketvirtojo kėlinio pradžioje dar pirmavo minimalia persvara (71:70), tačiau tuomet „Maccabi“ surengė lemiamą šturmą.

Šeimininkai spurtavo 11:1 ir į priekį išsiveržė 9 taškų persvara (81:72). Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, „Barca“ sušvelnino atsilikimą iki 5 taškų (78:83), bet Pierre‘as Jacksonas smeigė tritaškį, pridėjo dvi taiklias baudas ir užtvirtino šeimininkų pergalę.

Būtent Jacksonas ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Amerikietis pelnė 18 taškų (0/2 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 3/4 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

„Maccabi“: Pierre‘as Jacksonas 18 (5/7 trit., 4 kld.), Norrisas Cole‘as 14, Deandre Kane‘as 11.

„Barcelona“: Thomasas Heurtelis 18, Adamas Hanga 17, Ante Tomičius 14, Pau Ribas ir Juanas Carlosas Navarro po 10.

2018-02-08 23:59
nepades jiem niekas si sezona. pradeti reikia nuo vadovybes kuri komandos nesurenka du sezonus is eiles. ir ismesti senus inkarus (pirmiausiai navaro ir tomiciu) ir burt visiskai nauja komanda su nauja dvasia
2018-02-08 23:29