Lenkijos krepšinio čempionato septintojo turo rungtynėse šeštadienį nugalėtojo titulą ginantis Sopoto „Prokom Trefl“ klubas, kuriam atstovauja du lietuviai, svečiuose po pratęsimo 96:91 (20:19, 18:23, 22:16, 23:25; 13:8) nugalėjo Košalino AZS ekipą.

Nugalėtojų gretose Donatas Slanina per 38 minutes surinko 11 taškų (tritaškiai 3/5, baudos 2/2) ir atkovojo 3 kamuolius. Tomas Masiulis per 14 minučių įmetė 7 taškus (dvitaškiai 3/3, baudos 1/2) ir po krepšiais sugriebė 4 kamuolius.

Sopoto komandoje rezultatyviausiai žaidė Dejuanas Wagneris, pelnęs 19 taškų.

Košalino ekipoje Jeffas Nordgaardas surinko 24 taškus.

„Prokom Trefl“ (5 pergalės/1 pralaimėjimas) komanda turnyro lentelėje tarp 13-os klubų užima trečiąją vietą, AZS (2/4) krepšininkai žengia priešpaskutiniai, 12-ti.