• Valensijos „Basket“ namuose 103:99 parklupdė CSKA

• Ketvirtojo kėlinio pradžioje iš aikštelės išvarytas buvo CSKA strategas Dimitrios Itoudis

• Svečių neišgelbėjo ir 30 taškų pelnęs Nando De Colo

• Nutrūko CSKA keturių pergalių iš eilės serija

Valensijoje virė itin atkakli Eurolygos drama. Svečiuose žaidę Maskvos CSKA (17-5) didžiąją dalį ketvirtojo kėlinio vertėsi be vyriausiojo trenerio Dimitrios Itoudžio, kuris užsidirbo dvi technines pražangas paeiliui, o po inirtingos kovos galų gale 99:103 (23:21, 19:28, 24:24, 33:30) nusileido „Basket“ (8-14) krepšininkams.

19
23
89%
8/9
50%
4/8

Iki rungtynių pabaigos likus 45 sekundėms, rezultatas buvo lygus (95:95), tačiau Alberto Abalde pataikė iš toli, Willas Thomasas pridėjo taiklius baudų metimus ir atrodė, jog šeimininkai švęs pergalę (100:95).

Kitokios nuomonės buvo Vitalijus Fridzonas, iki kėlinio pabaigos likus 7,5 sekundės pataikęs tritaškį ir sumažinęs CSKA deficitą iki 2 taškų (98:100).

Bojanas Dubljevičius realizavo tik vieną baudos metimą ir paliko svečiams viltį (101:98). Vis dėlto, svečiai sužaidė atsargiau ir pradėjo taikyti tyčinių pražangų taktiką, po kurios CSKA priartėjo iki 99:101.

Iki rungtynių pabaigos likus 2 sekundėms, Erickas Greenas įmetė abu baudų metimus ir galutinai įtvirtino Valensijos ekipos pergalę.

„Basket“: Erickas Greenas 19, Bojanas Dubljevičius 18, Alberto Abalde 17, Willas Thomasas 14, Rafa Martinezas 13, Tiboras Pleissas 11.

CSKA: Nando De Colo 30 (31 naud. bal.), Willas Clyburnas 27, Cory Higginsas 16.