• „Unicaja“ namų rungtynėse 81:68 pranoko „Anadolu Efes“

• Per pirmąsias 6 ketvirtojo kėlinio minutes, šeimininkai buvo pelnę vos 4 taškus

• Adamas Waczynskis pelnė 21 tašką, iš žaidimo prametęs tik kartą

• Brockas Motumas įmetė 5 taškus ir surinko 2 naudingumo balus

Pergalę Eurolygos namų rungtynėse šventė Malagos „Unicaja“ (9-13) ekipa, namuose 81:68 (23:12, 17:16, 23:27, 18:13) palaužę absoliučius lygos autsaiderius Stambulo „Anadolu Efes“ (6-16).

10
25
71%
5/7
12

Andalūzai pirmavo didžiąją susitikimo dalį, tačiau reikalus komplikuotis pradėjo ketvirtajame kėlinyje.

Per pirmąsias šešias ketvirtojo kėlinio minutes, „Unicaja“ tesukrapštė 4 taškus, o tuo pasinaudojęs „Anadolu Efes“ sumažino savo atsilikimą iki 2 taškų (65:67).

Vis tik šeimininkai atkuto ir pelnė 8 taškus be atsako, o Adamo Waczynskio tolimas metimas sugrąžino saugią persvarą „Unicaja“ ekipai, kuri ir džiaugėsi pergale.

Lenkas ne tik įtvirtino pergalę, tačiau ir buvo rezultatyviausias susitikimo krepšininkas. Jis pelnė 20 taškų (2/2 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 7/7 baudų metimai), perėmė kamuolį, du kartus suklydo ir išprovokavo 5 pražangas bei surinko 21 naudingumo balą.

„Unicaja“: Adamas Waczynskis 21 (6/7 met., 7/7 baud. met.), Draganas Milošavljevičius 12, Jamesas Augustine‘as 10 (12 atk. kam., 25 naud. bal.).

„Anadolu Efes“: Errickas McCollumas 16 (5/7 dvit., 2/7 trit.), Zoranas Dragičius 12.