• „Lakers“ savų žiūrovų akivaizdoje 106:81 sutriuškino „Thunder“

• Tai ketvirtoji Los Andželo ekipos pergalė paeiliui
  • „Thunder“ gretose dėl čiurnos skausmų nežaidė Russellas Westbrookas ir Carmelo Anthony

• Tai penktasis Oklahomos komandos pralaimėjimas per pastaruosius 6 mačus

Russellas Westbrookas ir Carmelo Anthony iškrito iš rikiuotės dėl čiurnos skausmų, o be dviejų iš trijų pagrindinių krepšininkų žaidusi Oklahomos „Thunder“ (31-25) neturėjo šansų Los Andžele.

20
24
80%
4/5
7

Billy Donovano auklėtiniai 81:106 (27:30, 19:22, 20:31, 15:23) nusileido „Lakers“ (23-31) komandai. Tai buvo ketvirtoji Los Andželo ekipos pergalė iš eilės.

„Lakers“ demonstravo puikų žaidimą, nepaisant to, kad praėjusią naktį klubą sudrebino permainos – mainų būdu ekipą paliko Jordanas Clarksonas ir Larry Nance'as, į ju vietą iš Klivlando atvyks Isaiah Thomasas, Channingas Frye bei 2018-ųjų NBA naujokų biržos pirmojo rato šaukimas.

Šiame susitikime padėti negalėjo ir peties traumą besigydantis Lonzo Ballas. Tai jau 12-asis mačas paeiliui, kuomet naujokas negali padėti Los Andželo klubui.

Svečius į priekinį bandė tempti Paulas George'as. Su „Lakers“ ekipa dažnai linksniuojamas puolėjas 22 taškus pelnė per pirmąją rungtynių dalį, o dvikovą baigė savo sąskaitoje turėdamas 29 taškus.

Visgi „Lakers“ pranašumas didėjo tolygiai, o Luke'o Waltono auklėtiniai laimėjo visus keturis ketvirčius. Po dviejų kėlinių turėję 6 taškų pranašumą, didžiausią smūgį varžovams Los Andželo ekipa sudavė trečiajame kėlinyje. Kyle'as Kuzma, likus 2 minutėms iki ketvirčio pabaigos, smeigė tritaškį po kurio persvara išaugo iki 20 taškų.

Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas, kurio metu šeimininkų pranašumas buvo išaugęs iki 27 taškų.

„Lakers“: Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 20, Brandonas Ingramas 19 (3/4 trit.), Juliusas Randle'as 17, Kyle'as Kuzma 16 (9 atk.).

„Thunder“: Paulas George'as 29, Stevenas Adamsas 13, Alexas Abrinesas ir Jerami Grantas po 8.