Itin atkaklios rungtynės šeštadienį SEB Baltijos krepšinio lygos (LKL) Elitinio diviziono varžybose vyko ir Rygoje. Jose vietos „Barons/LMT“ komanda 70:71 (22:23, 14:15, 13:16, 21:17) nusileido „Šiauliams“, kuriems pergalė atnešė taiklus Gedimino Maceinos tritaškis.

36-ąją rungtynių minutę dar solidžiu skirtumu priekyje buvo aikštės šeimininkai – 66:58, bet „Šiaulių“ žaidėjai – Antonio Grantas ir Donatas Zavackas taikliomis baudomis sumažino svečių atsilikimą iki 2 taškų (65:67).

Likus žaisti 5 sekundes Giedrius Gustas turėjo puikią progą padidinti „Barons/LMT“ ekipos persvarą iki 3 taškų, tačiau Lietuvos rinktinės gynėjas pataikė tik vieną baudą iš dviejų.

Po netaiklaus Gusto metimo kamuolį atkovojęs Mantas Ruikis tiksliai perdavė jį Maceinai, kuris aidint finaliniai mačo sirenai pataikė tritaškį ir išplėšė pergalę.

Pralaimėjusiems Gustas per 37 minutes pelnė 12 taškų (1/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų bei 2 kartus prasižengė.

Po traumos į rikiuotę sugrįžęs Dainius Adomaitis per 24 aikštėje praleistas minutes surinko 10 taškų (2/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Šiauliai“: Saulius Kuzminskas 20 (8 atk. kam.), Antonio Grantas 16 (9 atk. kam.), Donatas Zavackas 13, Jose Olivero 8 (1/6 tritaškių), Gediminas Maceina 7 (8 rez. perd.).

„Barons/LMT“: Armandas Škelė 14, Giedrius Gustas 12, Alexanderis Darnellas 12 (7 atk. kam.), Michailas Hlebowicki 11, Dainius Adomaitis 10.