Pirmąjį pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) po aštuonių iš eilės pergalių šį sezoną patyrė Bostono „Celtics“ krepšininkai. Jie šiąnakt išvykoje 102:104 (17:28, 24:30, 35:25, 26:21) pralaimėjo Orlando „Magic“ ekipai, kuriai tai buvo jau devintoji pergalė.

Orlando krepšininkai jau pirmajame kėlinyje šovė į priekį ir jam baigiantis turėjo solidžią 13 taškų persvarą (28:15). Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau 17 taškų (58:41).

Tačiau svečiai nepalūžo ir po pertraukos ženkliai pagerinę savo žaidimą ėmė vytis varžovus. Iki ketvirtojo kėlinio likus žaisti 9 minutes dar saugiu skirtumu priekyje buvo „Magic“ (87:81). Bet netrukus svečiai pelnė 7 taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai (88:87).

Likus žaisti 7 sekundes Ray Allenas tritaškiu buvo sumažinęs „Celtics“ atsilikimą iki minimumo (102:103), o netrukus tik vieną baudą iš dviejų pataikė Rashardas Lewisas. Visgi aidint finaliniai mačo sirenai Paulo Pierce’o mestas tolimas metimas tikslo nepasiekė.

„Celtics“: Paulas Pierce’as 28, Ray Allenas 19, Rajonas Rondo 18, Kevinas Garnettas 14 (11 atk. kam.), Tony Allenas 8.

„Magic“: Dwightas Howardas 24, Rashardas Lewisas 22, Jameeras Nelsonas 18, Hidayetas Turkoglu 16, Keithas Bogansas 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
puikumelis :)
2007-11-19
-1
nu celticas pralaimejo bet gi negalejo visa sezona eiti be pralaimejimu tai turejo nutikt tuo labiau pralaimejo tik 2taskais