• „Neptūnas“ 81:63 nugalėjo „Dzūkiją“

• Po antrojo kėlinio klaipėdiečiai pirmavo 50:19

• Laurynas Bieliauskas pelnė 16 taškų ir pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą LKL

• Laimonas Chatkevičius debiutinėse rungtynėse surinko 4 taškus

Klaipėdos „Neptūnas“ (17-5) Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) pasismagino Alytuje, kur 81:63 (27:14, 23:5, 13:19, 18:25) įtikinamai nugalėjo vietos „Dzūkijos“ (7-16) ekipą.

16
19
3
80%
4/5

Klaipėdiečiai rungtynių kontrolę perėmė pirmojo kėlinio viduryje, kuomet po galingo spurto 18:0 į priekį išsiveržė 17 taškų persvara (25:8). Vien Renaldas Seibutis per šią atkarpą įskraidino du tritaškius, o iš viso surinko 8 taškus.

Antrajame kėlinyje „Dzūkijos“ laukė dar liūdnesnis vaizdas. Šeimininkai pirmuosius taškus ketvirtyje pelnė, iki jo pabaigos likus vos pusantros minutės, o per visą kėlinį surinko vos 5 taškus. Ironiška, tačiau būtent „Dzūkija“ ir pelnė paskutiniuosius 5 kėlinio taškus ir surengė savotišką spurtą.

Vis dėlto prieš ilgąją pertrauką rezultatas jau buvo kiek nepadorus – 50:19 pirmavo uostamiesčio klubas, kuris ir užsitikrino pergalę anksčiau laiko.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą LKL pagerino Laurynas Bieliauskas, pelnęs 16 taškų (2/4 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai). Jis taip pat atkovojo tris kamuolius, blokavo metimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Ankstesnysis rekordas buvo pasiektas praėjusių metų gruodžio mėnesį, kuomet Bieliauskas buvo surinkęs 14 taškų rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 12, Paulius Danisevičius 9, Alanas Wigginsas ir Nikolaos Stylianou po 7.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 17, Laurynas Bieliauskas (4/8 trit.) ir Renaldas Seibutis (4/5 trit.) po 16, Tomas Delininkaitis 10.

Alano Wigginso dėjimas:

2018-02-11 09:13
tiesa
Pagrindine Dzukijos strategija - taip komplektuotis komanda ir demonstruoti toki krepsini , kad varzovas negaletu rimtai vertinti ir susikaupti varzyboms pries Dzukija . Va tada si komanda turi sansu . Pirmi 2 keiniai pries Neptuna [kuomet Neptunas del artejancio KMT buvo susikaupes varzyboms ] akivaizdziai patvirtino sia taisykle .
2018-02-10 23:35
Sutarti su Chatkevicium galima po menesio nutraukti jei nepritiks, o jei pritiks galima kita zaideja pasiimti, pvz Sedekerski jei Nevezis i atkrintamasias nepaklius (jei LKL taisykles leis)
2018-02-10 22:58
Kad jau nėra ką ieškot.Chatkevičių įsigijo ir viskas.Sezono rimčiausios kovos atėjo ir nėra jau kažkokių gerų žaidėjų.Visi savo klubuose.Juo labiau,kad ir pinigų daug neturi Neptūnas,tai versis su tais,kas yra.

--
2018-02-10 21:53
...
Jei kaip teigia Maksvytis pavyks rasti pajėgų PF/C pozicijos žaidėją, tai atsigautų Neptūnas. Aišku laiko vis mažėja iki žaidėjų registracijos pabaigos.

--
Jonas
Kaune sustoje desrainiu su kava uzkirto o kai rodo koki reportaza tai pizdiec kaip jie ten prisiziuri mityba o pasiroso px ta mityba pergales ir taip pasiekiamos:D