• „Monbus Obraidoro“ namie 70:68 per pratęsimą nugalėjo Mursijos UCAM

• Pergalingą metimą aidint sirenai pataikė Mattas Thomasas

• Bendžius prie pergalės pridėjo 11 taškų

Eimanto Bendžiaus Santjago de Kompostelos „Monbus Obraidoro“ (10-10) Ispanijos pirmenybėse šventė dramatišką pergalę.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Moncho Fernandezo auklėtiniai namuose per pratęsimą 70:68 (13:6, 9:20, 19:18, 16:13, 13:11) palaužė Mursijos UCAM (10-10) pasipriešinimą.

Iki rungtynių pabaigos likus 15 sekundžių, Ovie Soko realizavo baudų metimus ir rezultatą išlygino (68:68). Vis tik kitoje atakoje iniciatyvos ėmęsis Mattas Thomasas veržėsi krepšio link ir atliko dvitaškį, kuris skrodė tinklelį aidint sirenai bei padovanojo pergalę šeimininkams.

Bendžius rungtynes pradėjo starto penkete ir per 29 minutes pelnė 11 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir pats išnaudojo asmeninių pražangų limitą bei surinko 8 naudingumo balus.

Ši pergalė „ Monbus Obradoiro“ turnyrinėje lentelėje leido pasivyti Mursijos klubą. Abi ekipos turi po 10 pergalių ir dalinasi 9-11 vietas, mat tokį patį pergalių ir pralaimėjimų santykį turi ir Andoros „MoraBanc“.

„Monbus Obradoiro“: Artiomas Pustovijus 17, Mattas Thomasas 15 (1/7 dvit., 3/8 trit.), Nemanja Radovičius 13, Eimantas Bendžius 11 (5/8 dvit.).

UCAM: Ovie Soko 18 (5/14 dvit.), Vitoras Benite 16, Bradas Olesonas 13.