Nuotr. AP – Scanpix
  • „Lakers“ svečiuose 123:130 nusileido Dalaso „Mavericks“ ekipai
  • „Lakers“ komandoje debiutavęs Isaiah Thomasas pelnė 22 taškus
  • Sezono mačą sužaidė Dirkas Nowitzki – 22 taškai

Los Andželo „Lakers“ (23-32) naujokas Isaiah Thomasas debiutavo su Kalifornijos komandos marškinėliais, tačiau tas debiutas nebuvo pažymėtas pergale.

21
24
100%
7/7
67%
2/3

Jo atstovaujama „Lakers“ svečiuose 123:130 (36:34, 30:31, 29:35, 28:30) nusileido Dalaso „Mavericks“ (18-38) komandai.

Thomasas šiame susitikime per 31 minutę pelnė 22 taškus (3/4 dvit., 4/8 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo kamuolį bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Po pirmosios rungtynių pusės Thomasas savo sąskaitoje turėjo 16 taškų, o tai jau buvo geriausi du jo pirmieji kėliniai šį sezoną.

Šįkart Thomasas rungtynes pradėjo kildamas nuo atsarginių suolelio, tačiau kol kas neaišku, ar jis apskritai taps „Lakers“ startinio penketo žaidėju.

„Atvykęs pasakiau treneriui, kad pagrindiniai komandos vyrukai rungtyniauja gerai ir nenoriu nieko velti. Taip, jaučiu, kad nusipelniau ir galiu būti startiniame penkete, bet iš kitos pusės, man tai yra naujas gyvenimo skyrius, esu čia, kad padėčiau komandai“, – sakė Thomasas.

Tai buvo geriausios Dirko Nowitzki sezono rungtynės. „Mavericks“ ikona per 24 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 22, Harrisonas Barnesas 21, Dwightas Powellas 19, Dennisas Smithas 14, Wesley Matthewsas 13.

„Lakers“: Julius Randle'as 26, Brandonas Ingramas ir Isaiah Thomasas po 22, Brookas Lopezas 16, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 14, Kyle'as Kuzma 12.