Jonas Valančiūnas, Dwightas Howardas Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
C.J. Milesas Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
DeMaras DeRozanas Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Jonas Valančiūnas Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix

• Jonas Valančiūnas pataikė abu tritaškius, pelnė 21 tašką ir atkovojo 9 kamuolius

• Jo tiesioginis oponentas Dwightas Howardas įmetė 17 taškų ir sugriebė 13 kamuolių

• Svečiai pasiekė jau penktąją pergalę iš eilės

• Šarlotės klubui tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Jonas Valančiūnas ir vėl baudė varžovus taikliais tritaškiais, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (39-16) išvykoje 123:103 (30:26, 32:29, 28:19, 33:29) neturėjo problemų su Šarlotės „Hornets“ (23-33).

Foto galerija

Kanados ekipa jau pasiekė penktąją pergalę iš eilės, o „Hornets“ pralaimėjimų serija prasitęsė iki ketverių paeiliui.

„Hornets“ rungtynes pradėjo kur kas užtikrinčiau ir pirmosiomis minutėmis pirmavo 12:2, bet svečiai šį deficitą likvidavo dar pirmajame kėlinyje, po kurio turėjo 4 taškų persvarą (30:26).

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. „Raptors“ ketvirtį pradėjo galingu spurtu 15:2 ir į priekį pabėgo 20 taškų (77:57). Valančiūnas per šią atkarpą surinko 8 taškus, pataikęs abu savo tritaškius.

Ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ tik didino savo persvarą, kuri vienu metu buvo pasiekusi 36 taškų ribą (115:79).

Nugalėtojams Jonas Valančiūnas pelnė 21 tašką (7/12 dvitaškių, 2/2 tritaškiai, 1/4 baudų metimai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei blokavo metimą ir surinko 24 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai „Raptors“ gretose žaidė lyderis DeMaras Derozanas, pelnęs 25 taškus (7/13 dvitaškių, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudų metimai). Gynėjas taip pat atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“: Kemba Walkeris 23 (4/6 trit., 9 rez. perd.), Dwightas Howardas 17 (7/11 dvit., 13 atk. kam.), Jeremy Lambas 13, Frankas Kaminsky ir Cody Zelleris (8 atk. kam.) po 10.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25 (7/13 dvit., 3/6 trit., 8 rez. perd.), C.J. Milesas 24 (6/9 trit.), Jonas Valančiūnas 21 (7/12 dvit., 2/2 trit., 9 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 12 (7 rez. perd.), Serge‘as Ibaka (8 atk. kam.) ir Fredas Van Vleetas po 10.