Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Cavaliers“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, 120:112 įveikama „Thunder“
  • LeBronas Jamesas nugalėtojams pelnė 37 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus

LeBronas Jamesas pelnė 37 taškus ir jo vedama Klivlando „Cavaliers“ (34-22) įsirašė ketvirtąją pergalę paeiliui. Ohajo valstijos ekipa šį kartą išvykoje 120:112 (29:28, 33:29, 29:30, 29:25) pranoko Oklahomos „Thunder“ (32-26).

Foto galerija

Prieš keturias savaites „Cavaliers“ nusileido „Thunder“ komandai 124:148, tačiau tai buvo visai kita komanda. Praėjusią savaitę Klivlando klubas išmainė 6 krepšininkus, už juos gavo 4 naujus, ir su pasikeitusia sudėtimi laimėjo abu mačus.

Jamesas trečiojo kėlinio pradžioje pataikė visus 6 metimus iš žaidimo, pelnė 14 taškų ir taip padėjo savo komandai įgyti dviženklę persvarą – 78:68. „Thunder“ iki ketvirčio pabaigos sumažino atsilikimą iki 87:91, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Cavaliers“ vėl nutolo, o paskutinę mačo minutę po Jameso prasiveržimo svečiai nutolo 115:106.

Mačą vainikavo įspūdingas epizodas, kai J.R. Smithas ištraukė kamuolį iš užribio ir užmetė jį į greitą ataką, kurią dėjimu pabaigė Larry Nance’as.

„Thunder“: Paulas George’as 25, Carmelo Anthony 24, Stevenas Adamas 22 (17 atk. kam.), Russellas Westbrookas 21 (12 rez. perd., 7 atk. kam.), Jerami Grantas 14.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), J.R. Smithas 18, Rodney Hoodas ir Jordanas Clarksonas po 14, Larry Nance’as 13, Jeffas Greenas 10.

2018-02-14 11:16
:D
Elitines komandos sako nugaletos :D Niekam tike tie Thunder :D
2018-02-14 10:51
Komanda pasikeitė iš pagrindų ir žaidimas pasikeitė iš pagrindų.Kol kas atrodo mainai pavykę.Dar nesenai visi kartu,o jau taip žaidžia.Tai dar vėliau turėtų dar geriau žaisti ir kas ten žino-gal dar ir dėl Rytų titulo pakovos.

--
2018-02-14 09:40
Byron
Pagal statistiką gali mesti iššūkį, bet labai svarbu pergalių skaičius. Rockets manau sezoną pabaigs su 16-19 pralaimėjimais. O cavs jau dabar turi 22 pralaimėjimus, bet dar žais 26 rungtynes. Kad ir kaip dabar puikiai dabar komanda atrodo, bet pralaimėjimų dar bus. Yoač kai gale sezono Jamesui tikrai prieš PO dar ir pailsėti leis. Manau Cavs sezoną baigs turėdami apie 28 pralaimėjimus. Su tokiu balansu sunku nurungti Rockets lyderi, kuris turės 16-19 pralaimėjimų.