Greggas Popovichius Nuotr.: AP – Scanpix
Pau Gasolis ir Juanas Hernangomezas Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Nuggets“ 117:109 pranoko „Spurs“
  • Nikola Jokičius pelnė 23 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų
  • Denverio klubas laimėjo penktą kartą per šešis mačus, o San Antonijaus ekipa suklupo penktąsyk per tiek pat susitikimų

Universalumu spindintis Nikola Jokičius surinko trigubą dublį ir padėjo Denverio „Nuggets“ (31-26) komandai pratęsti sėkmingą atkarpą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Foto galerija

Jo vedami Mike'o Malone'o auklėtiniai savo aikštėje 117:109 (30:32, 28:29, 29:29, 30:19) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (35-24) ekipą ir laimėjo penktąjį kartą per pastarąsias šešerias rungtynes.

Mačą starto penkete pradėjęs Jokičius per 33 minutes pelnė 23 taškus (6/10 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 39 naudingumo balus.

Serbui tai buvo ketvirtasis trigubas dublis šį sezoną.

Aikštės šeimininkai visus reikalus rungtynėse išsprendė ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje po Tony Parkerio dvitaškio atsilikinėjo 91:94, bet tuomet Trey Lylesas ir Devinas Harrisas pelnė keturis taškus bei išvedė „Nuggets“ į priekį 95:94.

Ketvirčio viduryje Brynui Forbesui pataikius baudą, „Spurs“ atsilikimas siekė tik tris taškus – 103:106, tačiau tuoj pat tapo ir dviženklis – šeimininkai surinko vienuolika taškų be atsako ir nusitiesė kelią į pergalę – 117:103.

„Spurs“ gretose žibėjo sezono mačą sužaidęs Joffrey Lauvergne, pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių, tačiau jo vedamai ekipai tai buvo penktoji nesėkmė per paskutiniuosius šešis mačus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 23 (13 atk. kam., 11 rez. perd.), Willas Bartonas 20, Wilsonas Chandleris ir Jamalas Murray – po 17, Gary Harrisas 15, Trey Lylesas 11.

„Spurs“: Joffrey Lauvergne 26 (11 atk. kam.), Tony Parkeris 17, Davis Bertans ir Dejounte'as Murray – po 12, Pau Gasolis 10.