• „Pacers“ išvykoje 108:103 palaužė „Nets“
  • Sabonis rungtyniavo 23 minutes, pelnė 8 taškus bei atkovojo 7 kamuolius
  • Ketvirtajame kėlinyje Sabonis dvi atakas paeiliui baigė dėjimais
  • Victoras Oladipo 41-ajame susitikime iš eilės perėmė bent vieną kamuolį bei užfiksavo naują „Pacers“ rekordą

Indianos „Pacers“ (33-25) krepšininkai sužaidė paskutines rungtynes prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalį, kurį pasitiks būdami puikios nuotaikos. Nate'o McMillano kariauna svečiuose 108:103 (22:23, 32:31, 19:25, 35:24) patiesė Bruklino „Nets“ (19-40) bei iškovojo 3-ąją pergalę iš eilės. Tuo metu Bruklino ekipai tai buvo jau 7-asis pralaimėjimas paeiliui.

15
20
2
3

Sabonis šiame susitikime žaidė 23 minutes, pelnė 8 taškus (3/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo bei dukart pažeidė taisykles.

Ketvirtajame kėlinyje prasibrovęs pro Jarretto Alleno gynybą ir nepaisydamas pastarojo bandymų blokuoti, lietuvis galingai sugrūdo kamuolį į krepšį. Tai buvo antroji ataka paeiliui, pasibaigusi Sabonio dėjimu.

Indianos ekipą į pergalę vėl traukė Victoras Oladipo. „Visų žvaigždžių“ mače artėjantį savaitgalį žaisiantis gynėjas šiąnakt pelnė 25 taškus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo jau 41-asis mačas paeiliui, kuomet Oladipo perėmė bent vieną kamuolį, o tai yra naujas „Pacers“ klubo rekordas.

Likus 4 minutėms iki susitikimo pabaigos, po Alleno Crabbe'o tolimo metimo šeimininkai pirmavo 95:93, tačiau tuomet „Pacers“ atliko sėkmingą atkarpą 6:0 bei po Myleso Turnerio baudų įgijo 4 taškų persvarą (99:95).

Spenceris Dinwdidie likus minutei sumetė abi baudas bei sumažino skirtumą iki dviejų taškų, tačiau tuomet svečiai pelnė 5 taškus be atsako, o Cory Josepho baudų metimai išsprendė rungtynių likimą.

Tai buvo paskutinės Indianos rungtynės prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalį. Kitas reguliaraus sezono rungtynes McMillano auklėtiniai žais jau vasario 24-ąją, kuomet išvykoje ginklus surems su Atlantos „Hawks“.

„Visų žvaigždžių“ savaitgalį. „Pacers“ pasitiko savo sąskaitoje turėdama 33 pergales ir 25 pralaimėjimus, o Rytų konferencijoje užima 6-ąją vietą.

„Nets“: Allenas Crabbe'as 24 (5/11 trit.), DeMarre'as Carrollas 21 (10 atk. kam.), D'Angelo Russellas 18, Jarrettas Allenas 10.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25, Cory Josephas 15 (11 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 14, Alas Jeffersonas ir Thaddeusas Youngas po 13.