• „Raptors“ išvykoje 122:98 sutriuškino „Bulls“
  • Jonas Valančiūnas per 23 minutes pelnė 14 taškų (7/8 dvit.) bei atkovojo 9 kamuolius
  • „Raptors“ turi jau 3 pralaimėjimais mažiau nei antroje Rytų konferencijos vietoje esantis „Celtics“ klubas
  • „Raptors“ šiąnakt atliko 38 rezultatyvius perdavimus, o tai yra šio sezono klubo rekordas

„Visų žvaigždžių“ savaitgalį Toronto „Raptors“ (41-16) pasitinka būdama Rytų konferencijos viršūnėje. Jono Valančiūno atstovaujama Kanados ekipa šiąnakt išvykoje 122:98 (27:33, 34:16, 34:27, 27:22) įveikė Čikagos „Bulls“ (20-36) bei iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės.

20
31
10
57%
4/7

Tai buvo paskutinės Toronto ekipos rungtynės prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pertrauką. „Raptors“ tvirtai žengia pirmoje Rytų konferencijos vietoje – artimiausiu persekiotoju esantis Bostono „Celtics“ (40-19) klubas yra patyręs jau 3 pralaimėjimas daugiau.

„Mes tiesiog privalome tai tęsti, – apie gerą komandos žaidimą kalbėjo treneris Dwane'as Casey. – Mes dar nieko nepasiekėme. Nuo šios akimirkos pergales pasiekti bus vis sudėtingiau, o tai yra priežastis, kodėl mes dabar nešokinėjame iš džiaugsmo. Mes turime tikslą. Mūsų reikalai dar nėra baigti.“

Tai buvo jau ketvirtoji „Raptors“ pergalė šį sezoną prieš Čikagos ekipą, o prie pastarosios solidžiai prisidėjo ir Valančiūnas. Uteniškis šiąnakt žaidė 23 minutes ir pelnė 14 taškų (7/8 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo du metimus, po dukart suklydo bei pažeidė taisykles.

Valančiūnas 10 taškų pelnė per pirmąjį kėlinį bei po pirmųjų 12 minučių buvo rezultatyviausias susitikimo žaidėjas.

Šiąnakt strigo Toronto ekipos lyderis DeMaras DeRozanas, kuris per 28 minutes iš žaidimo pataikė 3 metimus iš 11 bei pelnė 7 taškus. Visgi gynėjas atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei stipriai prisidėjo prie „Raptors“ šio sezono rekordo – 38 rezultatyvių perdavimų.

„Mes einame teisinga linkme, – sakė DeRozanas. – Bet tuo pačiu, mes vis dar suprantame, kad mums reikia taisyti klaidas gynyboje bei puolime. Kol turėsime tokį mąstymą treniruotėje ar rungtynėse, tol mes eisime į priekį.“

Gimimo vieta: Utena, Lietuva

Lūžis susitikime įvyko antrajame kėlinyje, kuomet svečiai jį laimėjo 18 taškų persvara (34:16) bei į ilgąją pertrauką nusinešė 12 taškų pranašumą (61:49). Trečiajame kėlinyje Kyle'as Lowry per dvi atakas pelnė 7 taškus, o „Raptors“ įgijo 18 taškų persvarą (75:57).

„Bulls“: Bobby Portisas 18, Lauri Markkanenas 14, Zachas LaVine'as 11, Robinas Lopezas 10.

„Raptors“: Kyle'as Lowry (7 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Serge'as Ibaka po 20, Pascalis Siakamas 17, Jonas Valančiūnas 14 (9 atk. kam.), Fredas VanVleetas 11.

2018-02-15 10:32