• Anthony Davisas pelnė 42 taškus, atkovojo 15 kamuolių bei surinko 58 naudingumo balus
  • Davisas per pastarąsias trejas rungtynes pelno po 41,3 taško, atkovoja po 12 kamuolių, perima po 3,3 kamuolio bei blokuoja 2,3 metimo
  • Pirmajame kėlinyje į konfliktą įsivėlė Rajonas Rondo ir Isaiah Thomasas, abu jie buvo išvaryti

• Antrajame kėlinyje po emocijų protrūkio išvarytas buvo ir Los Andželo strategas Luke'as Waltonas

Anthony Davisas surengė dar vieną fenomenalų pasirodymą, o aukštaūgio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (31-26) savų žiūrovų akivaizdoje 139:117 (46:33, 33:33, 24:25, 36:26) įveikė Los Andželo „Lakers“ (23-33) bei iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

42
58
81%
13/16
15

Davisas šiame susitikime žaidė 33 minutes, pelnė 42 taškus (13/16 dvit., 2/2 trit., 10/11 baud.), atkovojo 15 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart blokavo metimus, sykį suklydo bei surinko 58 naudingumo balus.

Per pastarąsias trejas rungtynes liepsnojantis „Pelicans“ aukštaūgis vidutiniškai renka po 41,3 taško, atkovoja 12 kamuolių, atlieka 2 rezultatyvius perdavimus, perima po 3,3 kamuolio bei blokuoja po 2,3 metimo. Naujojo Orleano ekipa laimėjo visus tris mačus.

Rungtynėse netrūko ir emocijų. „Lakers“ įžaidėjas Isaiah Thomasas bei „Pelicans“ atakų organizatorius Rajonas Rondo pirmajame kėlinyje įsivėlė į konfliktą, kuris abiems kainavo išvarymą iš aikštės.

Kibirkštys tarp šių žaidėjų kilo dar prieš mėnesį, kuomet pasirodė pranešimai, jog Bostono „Celtics“ nori pagerbti dvejus su pusę metų klubui atstovavusį Thomasą. Tokia idėja nepatiko ilgamečiui Bostono ekipos žaidėjui Rondo.

„Ką jis pasiekė? – apie Thomaso pasiekimus Bostone klausė Rondo. – Ar Bostonas dabar švenčia patekimus į konferencijų finalus? Tai yra „Celtics“, o ne „Suns“, su visa derama pagarba jų organizacijai.“

Tai nebuvo paskutiniai išvarymai šiose rungtynėse. Antrajame kėlinyje aikštelę paliko Los Andželo ekipos strategas Luke'as Waltonas, kuris protestuodamas prieš Kyle'ui Kuzmai skirtą techninę pražangą.

„Tuo metu aš buvau susierzinęs dėl daugybės dalykų, – prisiminimais dalijosi Waltonas. – Man jau viso to buvo gana.“

Brookas Lopezas trečiajame ketvirtyje pataikė du tritaškius, o svečiai spurtavo 11:0 bei sumažino deficitą iki dviejų taškų. Visgi per šį ketvirtį Naujojo Orleano puolėjas Nikola Mirotičius pelnė 11 iš savo 16 taškų, o „Pelicans“ į lemiamą mačo kėlinį nusinešė 12 taškų pranašumą (103:91).

„Pelicans“: Anthony Davisas 42 (15 atk. kam.), Jrue Holiday 24 (11 rez. perd.), Dariusas Milleris 19 (4/6 trit.), Nikola Mirotičius 16.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 23, Brandonas Ingramas 21, Juliusas Randle'as 20, Joshas Hartas 15.

2018-02-15 12:27
Bet koks Daviso pataikymas-15 iš 18.Kažkas nerealaus.Dabar Pelicans kiekviena pergalė svarbi,tai ir sužvėrėjo Davisas.Bet ant kulnų LAC su Jazz lipa,nedaug atsilieka.Gera kova nusimato tarp šitų trijų komandų dėl kelialapio į PO.

--
2018-02-15 09:00
Ten kur thomasas ten daug tasku komanda praleidzia, o kd speju bus vienas is nedaugeliu per visa nba istorija kuris pelne 50 tasku ir pralaimejo varzybas