• „76ers“ savo aikštėje panaikino 24 taškų deficitą ir 104:102 palaužė „Heat“
  • Nugalėtojams Simmonsas pelnė 18 taškų, atkovojo 12 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų
  • Tai buvo 6-asis Simmonso trigubas dublis, o tarp lygos naujokų istorijoje tai yra padarę tik trys žaidėjai
  • „Heat“ komandai pergalę aidint sirenai galėjo išplėšti Dwyane'as Wade'as

Nors žaidė be vieno savo lyderių Joelio Embiido ir vienu metu atsiliko 24 taškų skirtumu, tačiau Filadelfijos „76ers“ (30-25) neketino pasiduoti ir savo aikštėje 104:102 (20:29, 19:33, 34:19, 31:21) parbloškė Majamio „Heat“ (30-28) krepšininkus.

18
29
12
10

Po dviejų kėlinių „76ers“ turėjo 23 taškų deficitą, o trečiajame ketvirtyje atsilikimas pasiekė didžiausią 24 taškų ribą (44:68). Visgi tuomet ekipa spurtavo 46:22 ir ketvirtajame kėlinyje išlygino rezultatą (90:90), o netrukus, po Beno Simmonso dėjimo, ir išsiveržė į priekį.

Mačo pabaigoje persvarą išlaikė Filadelfijos krepšininkai, tačiau „Heat“ komandai aidint sirenai pergalę galėjo išplėšti Dwyane’as Wade’as. Pastarasis per 23 minutes pelnė 8 taškus (4/11 dvit., 0/2 trit., 0/2 baudos).

„Tokios rungtynės tik parodo, kokia komanda mes esame. Atsakome varžovams kova ir bandome išsilaikyti“, – sakė Simmonsas.

Nugalėtojams Simmonsas per 36 minutes įmetė 18 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. NBA debiutuojantis australas surinko 6-ąjį trigubą dublį, o tarp naujokų lygos istorijoje tai padarė tik trečiasis. Prieš tai NBA naujokas debiutiniame sezone 6 trigubus dublius surinko 1979-1980 metų sezone, kai tai padarė Magicas Johnsonas.

Šiose rungtynėse Filadelfijos komanda vertėsi be čiurnos skausmus pajutusio Embiido. „Visų žvaigždžių“ rungtynėse žaisiantis centras vidutiniškai pelno po 23,7 taško, atkovoja po 11,1 kamuolio bei blokuoja po 1,8 metimo.

„76ers“: Dario Šaričius 19 (6/6 baudos, 8 atk. kam.), Benas Simmonsas 18 (12 atk. kam., 10 rez. perd.), Marco Belinelli 17 (3/5 trit.), J.J. Redickas 14 (2/12 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Heat“: Jamesas Johnsonas 22 (8/10 metimai, 4/5 baudos), Goranas Dragičius 18, Hassanas Whiteside’as 16 (10 atk. kam., 3 bl.), Tyleris Johnsonas 12.

2018-02-15 12:59