Nuotr. Reuters – Scanpix
  • „Knicks“ pralaimėjo rungtynes, nors antrajame kėlinyje turėjo 27 taškų persvarą
  • Niujorko komanda pralaimėjo aštuntą kartą iš eilės
  • Antrojoje rungtynių pusėje „Wizards“ atakavo fantastiškai – 67,5 procento taiklumu

Niujorko „Knicks“ (23-36) NBA rungtynėse namuose patyrė ypač apmaudų pralaimėjimą. Komanda iššvaistė 27 taškų persvarą ir nusileido Vašingtono „Wizards“ (33-24) ekipai 113:118 (39:26, 33:25, 15:39, 26:28).

36
40
57%
4/7
3

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes Niujorko komanda pirmavo 68:41, tačiau visą savo įspūdingą persvarą sugebėjo iššvaistyti per mažiau nei 12 minučių. Trečiajame kėlinyje „Wizards“ pataikė 17 metimų iš 21 ir kėlinį laimėjo 39:15.

Vašingtono komanda antrąją rungtynių pusę laimėjo 67:41 ir jos metu atakavo 67,5 procento taiklumu.

Tai buvo aštuntasis Niujorko komandos pralaimėjimas iš eilės. Per paskutinius 28 mačus „Knicks“ ekipa iškovojo vos 6 pergales.

Šiose rungtynėse abi komandos vertėsi be savo lyderių. Dėl ilgalaikių traumų „Knicks“ turėjo verstis be Kristapo Porzingio, o „Wizards“ – be Johno Wallo.

Po rungtynių „Knicks“ komandos žaidėjai buvo ypač nusivylę.

„Tai gėdinga, – sakė 37 taškus pelnęs Timas Hardaway. – Kiekvienas norėtų po dviejų kėlinių turėti tokią didelę persvarą. Tačiau privalėjome grįžti iš rūbinės su visai kitokiu nusiteikimu“.

„Mums visiems labai gėda, – komandos draugui antrino ir Enesas Kanteris. – Susikrovę didelį pranašumą mes atsipalaidavome ir tai buvo blogiausias dalykas, kurį galėjome padaryti.

„Wizards“ rytų konferencijoje užima ketvirtąją vietą, „Knicks“ – vienuolikti.

„Knicks“: Timas Hardaway Jr. 37, Enesas Kanteris 24, Michaelas Beasley 16.

„Wizards“: Bradley Bealas 36, Otto Porteris Jr. 22, Ianas Mahinmi 17.