Šeštą pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Denverio „Nuggets“ (8-3) ekipa, savo aikštėje 112:91 (26:25, 36:28, 22:16, 18:22) įveikusi Čikagos „Bulls“ (2-8).

„Bulls“ ekipai tai yra blogiausias startas nuo 2004-05 metų sezono, kai pirmenybes ji pradėjo 9 pralaimėjimais iš eilės. Tiesa, paskui įsibėgėjo ir sezoną baigė su 47 pergalėmis ir 35 pralaimėjimais.

„Nuggets“ jau per pirmą rungtynių pusę pelnė net 62 taškus, taip įgydami 19 taškų persvarą. Nors trečio kėlinio pradžioje „Bulls“ pelnė 6 „sausus“ taškus (72:59), tačiau kėlinį šeimininkai užbaigė spurtu 10:0 ir prieš paskutinįjį ketvirtį pirmavo 94:69.

Nugalėtojų gretose Linas Kleiza per 26 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 26, Allenas Iversonas 22, Kenyonas Martinas 13, Marcusas Camby (20 atk. kam.) ir J.R.Smithas po 12.

„Bulls“: Joakimas Noah 16, Kirkas Hinrichas ir Thomasas Gardneris po 14, Andresas Nocioni 10.