• „Olympiakos“ namuose 80:70 palaužė Valensijos „Basket“
  • Vassilis Spanoulis pelnė 25 taškus, surinko 29 naudingumo balus ir sužaidė geriausias sezono rungtynes
  • „Olympiakos“ kartu su „Fenerbahče dalijasi 2-3 vietomis
  • Valensijos komanda išliko 13-oje vietoje

Vassilis Spanoulis parodė, kad dar turi parako, o jo geriausios sezono rungtynės buvo vainikuotos pergale. Pirėjo „Olympiakos“ (16-7) komanda namuose 80:70 (22:11, 18:28, 22:16, 18:15) pranoko Valensijos „Basket“ (8-15) krepšininkus.

25
29
69%
9/13
9

Trečiojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo 60:48 ir atrodė, kad tvirtai laiko žaidimo gijas savo rankose. Visgi ispanai nepasidavė ir ketvirtajame kėlinyje skirtumą sumažino iki minimalaus (67:68).

Visgi septyni iš eilės Spanoulio taškai grąžino „Olympiakos“ pranašumą (75:67), o likusios 90 sekundžių bebuvo mačo formalumas.

Veteranas per 29 minutes pelnė 25 taškus (9/13 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud. met.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas, 1 kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 29 naudingumo balus. Tai buvo graiko naudingiausios ir rezultatyviausios sezono rungtynės. Įžaidėjas vien pirmojoje mačo dalyje atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Svarbiausia, kad iškovojome pergale. Tai yra reguliariojo sezono pabaiga. Mes vis dar tobuliname savo žaidimą ir dirbame kasdien“, – kuklus išliko Spanoulis.

„Antroje pusėje gerai žaidėme gynyboje. Pergalę nulėmė mūsų geras puolimas. Po pertraukos neleidome varžovams pelnyti lengvų taškų baudos aikštelėje“, – mintimis dalijosi Graikijos komandos treneris Ioannis Sfairopoulos.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 25 (9 rez. perd.), Nikola Milutinovas 15, Kostas Papanikolaou (10 atk. kam.) ir Vangelis Mantzaris po 11.

„Basket“: Fernando San Emeterio 19, Erickas Greenas 13, Willas Thomas 11, Alberto Abalde ir Aaronas Doornekampas po 7.