• Tai buvo pirmasis „Cavs“ naujokų mačas Klivlande
  • NBA leido Larry Nance'ui vilkėti jo tėčiui priklausiusį 22-ąjį marškinėlių numerį, kuris iškeltas į arenos palubes

• LeBronas ketvirtajame kėlinyje pelnė 14 komandos taškų paeiliui

• Be Johno Wallo Vašingtono ekipa laimėjo 8 rungtynes per 10 mačų

LeBronas Jamesas dvikovos pabaigoje paeiliui pelnė 14 taškų, tačiau to nepakako, kad jo atstovaujama Klivlando „Cavaliers“ (34-23) iškovotų pergalę. Ohajo valstijos ekipa namuose 103:110 (31:22, 23:35, 25:25, 24:28) krito prieš Vašingtono „Wizards“ (34-24).

17
26
100%
4/4
83%
5/6

Tai trečioji JAV sostinės komandos pergalė iš eilės, tuo metu „Cavs“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą per pastarąsias penkerias rungtynes.

Prieš dvikovą gausiomis ovacijomis buvo pasitikti visi keturi Klivlando ekipos naujokai, kuriems tai buvo pirmasis mačas „Quicken Loans“ arenoje.

Didžiausių plojimų susilaukė Larry Nance'as, kurio tėtis šios ekipos marškinėlius vilkėjo 1988-94 metų sezonuose. Puolėjas pranešė, kad NBA leido jam vilkėti 22-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius, kurie jau buvo iškelti į arenas palubes.

„Wizards“ antrajame kėlinyje panaikino 12 taškų deficitą, o neįprastą pranašumą savo ekipai sukurti bandė Kelly Oubre, kuris pamėgino atrišti Klivlando ekipos gynėjo Rodney Hoodo batelius.

Per pirmąjį kėlinį pataikę vos vieną tritaškį, Vašingtono ekipos krepšininkai per dvi antrojo kėlinio įmetęs jų patakė 4, o tai leido į ilgąją pertrauką nusinešti 3 taškų persvarą (57:54).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai turėjo 11 taškų pranašumą, tačiau tuomet juos ėmė terorizuoti Jamesas, pelnęs 14 ekipos taškų paeiliui bei sumažinęs deficitą iki 3 (103:106).

Visgi Bradley Bealas prasiveržęs pelnė dvitaškį, o LeBronas prametęs pirmąjį baudos metimą, specialiai prametė ir antrąjį.

„Wizards“ ekipos iš vėžių neišmušė Johno Wallo patirta kelio trauma. Be pagrindinio įžaidėjo žaidžianti ekipa laimėjo 8 iš pastarųjų 10 mačų.

Pagrindiniu įžaidėju šiąnakt žaidė čekas Tomašas Satoransky, kuris pelnė 17 taškų bei atliko 8 rezultatyvius perdavmus.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), J.R. Smithas 15, Tristanas Thompsonas 12, Jordanas Clarksonas.

„Wizards“: Bradley Bealas 18 (9 rez. perd.), Kelly Oubre ir Tomašas Satoransky (8 rez. perd.) po 17, Otto Porteris 15.

2018-02-23 09:51
kunigas
Shuda mala cavsai,pikta net ziuret,patys be gynybos zaidzia,tristanas thompsonas isivaizduoja kad yra centras,o per ji liliputas imestu.poto pabaigoj kosmosus meto