• 32 taškus pelnęs Simmonsas sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą

• Karjeros rungtynes sužaidęs Bobby Portisas pelnė 38 taškus

• Joelis Embiidas pelnė 30 taškų, atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus be blokavo 4 metimus

• Tai šeštoji Filadelfijos ekipos pergalė iš eilės

Benas Simmonsas ir Joelis Embiidas kartu pelnė 62 taškus bei Čikagoje užtemdė „Bulls“ puolėjo Bobby Portiso, pelniusio 38 taškus, karjeros rungtynes.

30
43
13
4

Filadelfijos „76ers“ (31-25) svečiuose 116:115 (33:29, 34:40, 26:22, 23:24) palaužė „Bulls“ (20-38) bei iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

Likus 8 sekundėms iki mačo pabaigos 115:114 priekyje buvo „Bulls“, tačiau tuomet Embiidas perėmė kamuolį, o prieš Simmonsą prasižengė Denzelis Valentine'as. Filadelfijos ekipos naujokas sumetė abu baudų metimus ir išplėšė komandai pergalę.

Simmonsas šiame mače pelnė 32 taškus (13/18 dvit., 6/11 baud.) bei užfiksavo karjeros rekordą. Australas dar atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei blokavo 1 metimą.

Dar įspūdingesnį pasirodymą surengė kitas „76ers“ supertalentas Embiidas. Aukštaūgis supurtė 30 taškų (8/14 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus bei surinko 43 naudingumo balus.

„Bulls“ gelbėtoju bandė tapti Portisas. Tragiškai startavusi Čikagos ekipa jau pirmajame ketvirtyje turėjo 18 taškų deficitą (7:25), tačiau tuomet lyderio vaidmens ėmėsi 23-ejų aukštaūgis.

Portisas per antrąjį kėlinį pataikė 4 tolimus metimus iš 5, o visa „Bulls“ ekipa – 9 iš 12. Turėtas 18 taškų deficitas po dviejų ketvirčių virto į 2 taškų persvarą (69:67).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau Portisas į tai atsakė 6 taškais iš eilės. Po kelių minučių Portisas galingai sugrūdo kamuolį per Embiidą, o „Bulls“ persvara siekė 5 taškus (111:106).

Gimimo vieta: Australija

Likus minutei Zachas LaVine'as įdūrė tritaškį (115:106), tačiau tai buvo paskutiniai Čikagos ekipos taškai. Per likusį laiką svečiai surinko 6 taškus bei šventė pergalę.

Šeimininkų neišgelbėjo ir puikus pataikymas iš toli. Fredo Hoibergo auklėtiniai šiame mače sukratė 18 tolimų metimų iš 34 (52,9 proc.).

„Bulls“: Bobby Portisas 38 (6/9 trit.), Zachas LaVine'as 23 (5/7 trit.), Davidas Nwaba 21 (3/3 trit., 9 atk. kam.),

„76ers“: Benas Simmonsas 32 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), Joelis Embiidas 30 (3/3 trit., 13 atk. kam., 4 blk.), J.J. Redickas 14, Dario Šaričius 13 (8 atk. kam.).