Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Russellas Westbrookas paskutinę akimirką įsūdė tolimą metimą, o jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ svečiuose 110:107 (44:21, 23:39, 18:30, 25:17) pranoko Sakramento „Kings“ (18-40) krepšininkus.

26
32
100%
9/9
38%
3/8

„Thunder“ išbarstė 23 taškų pranašumą, o likus žaisti puspenktos minutės Billy Donovano auklėtiniai turėjo 3 taškų atsilikimą (102:105). Visgi Westbrooko vedama komanda uždarė rungtynes spurtu 8:2.

18-ąjį trigubą dublį šį sezoną atlikęs gynėjas dvikovos pabaigoje įmetė abu baudų metimus, o vėliau atliko sėkmingą perdavimą Stevenui Adamsui, po kurio dvitaškio svečiai išsiveržė į priekį 107:105.

Justinas Jacksonas dvitaškiu metimu išlygino rezultatą, tačiau po minutės pertraukėlės Carmelo Anthony sėkmingai surado Westbrooką, o pastarojo tritaškis su sirena išplėšė dramatišką pergalę.

„Thunder“ dvikovą pradėjo kaip iš natų. Per pirmąjį ketvirtį ekipa pataikė 7 tritaškius, iš žaidimo atakavo net 70 proc. tikslumu, o kėlinį laimėjo milžiniška 23 taškų persvara (44:21).

Sakramento ekipa į tai atsakė dviem galingais spurtais. Pirmasis jų įvyko antrajame ketvirtyje, kurio pabaigoje sumažino deficitą iki 4 taškų (60:64).

Antroji sėkminga atkarpa įvyko trečiojo kėlinio antroje pusėje, kurią laimėjo 16:0, o po trijų kėlinių turėjo 5 taškų pranašumą (90:85).

Šiame susitikime nutrūko Paulo George'o bent 5 pataikytų tolimų metimų seriją, kurių jis buvo pataikęs 5 mačuose iš eilės. Tai buvo antra ilgiausia serija NBA istorijoje, atsilikusi tik nuo George'o McCloudo, 1996-aisiais turėjusio tokią 6 rungtynių seriją.

„Kings“: Zachas Randolphas 29 (12 atk. kam.), Buddy Hieldas 19 (10 atk. kam.), Garrettas Temple'as ir Vince'as Carteris po 13.

„Thunder“: Paulas George'as 26, Carmelo Anthony 23 (7/12 trit.), Stevenas Adamsas 18 (12 atk. kam.), Russellas Westbrookas 17 (15 atk. kam., 11 rez. perd., 8 kld.).

2018-02-23 18:41