Rimo Girskio treniruojama Mariupolio „Azovmaš" ekipa pralaimėjimu startavo Ukrainos čempionato finale. „Azovmaš" šeštadienį svečiuose 82:86 (26:22, 18:23, 23:25, 15:16) turėjo pripažinti reguliariojo sezono čempionės Kijevo „Kyiv" komandos pranašumą.

Lemiamas persilaužimas įvyko likus pusantros minutės iki mačo pabaigos. „Kyiv“ pirmavo 84:82, o tada dvi baudas iš eilės prametė „Azovmaš" legionierius Williamas Avery, o du taškus pelnę „Kyiv" iškovojo pergalę.

Mariupolio klubui 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių) pelnė Arnas Kazlauskas. Per 32 minutes puolėjas atkovojo 8 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Azovmaš" 26 taškus pelnė Artas Longas, o „Kyiv" 17 taškų surinko Ioannis Giannoulis.

Serijoje iki trijų pergalių „Kyiv" laimi 1-0. Antrasis mačas sekmadienį vėl bus žaidžiamas Kijeve.

Tuo tarpu antrose rungtynėse dėl penktos vietos Sumų „Sumychimprom" 94:89 (19:21, 23:16, 19:25, 33:27) nugalėjo Nikolajevo „MBK Nikolaev". Serijoje Rimanto Endrijaičio ekipa pirmauja 2-0.

Valdas Kaukėnas nugalėtojams pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 3/6 baudų). Per 19 minučių jis atkovojo 2 kamuolius.

Tomas Druktenis per 11 minučių surinko 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių) bei sugriebė 5 kamuolius, o Tomas Rinkevičius aikštėje nepasirodė.