Nuotr. fiba.com
  • Prancūzijos rinktinė 75:74 įveikė Rusijos ekipą

• Pergalingą metimą pratęsime pataikė Borisas Diaw

• Diaw taip pat pelnė 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus

Dramatišką pergalę atrankoje į Pasaulio krepšinio čempionatą iškovojo Prancūzijos rinktinė (3-0). Vincenteto Collet auklėtiniai namuose per pratęsimą 75:74 (12:12, 16:17, 15:12, 18:20, 14:13) palaužė Rusijos (1-2) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 22 sekundėms, Paulas Lacombe pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir rezultatą išlygino (61:61), o kitoje atakojo Sergejaus Karasiovo dvitaškis skriejo pro šalį ir ekipos aiškintis santykių persikėlė į pratęsimą.

Pratęsimo metu kova ir toliau vyko taškas į tašką, o iki jo pabaigos likus 23 sekundėms, Karasiovas įmetė baudų metimus ir išvedė savo rinktinę į priekį 74:73.

Vis tik paskutinį žodį susitikime tarė Borisas Diaw, pataikęs metimą likus 3 sekundėms, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, tapo pergalingu.

Veteranas prancūzus tempė visų rungtynių metu. Jis pelnė 23 taškus (4/7 dvitaškiai, 2/2 tritaškių, 9/15 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Prancūzijos rinktinė: Borisas Diaw 23 (4/7 dvit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Paulas Lacombe 11, Alainas Koffi 10.

Rusijos rinktinė: Denisas Kulaginas 17, Sergejus Karasiovas 16, Dimitrijus Chvostovas 13, Andrejus Zubkovas 10.