Nuotr.: fiba.com
Nuotr. fiba.com

Vos 9 taškus ketvirtajame kėlinyje praleidusi Estijos rinktinė (2-2) pateikė lengvą staigmeną ir namuose 78:62 (17:19, 20:14, 19:20, 22:9) nugalėjo Izraelio (2-2) krepšininkus.

Prieš prasidedant lemiam ketvirčiui, šeimininkų pranašumas tesiekė 3 taškus (56:53). Vis tik estai kėlinį pradėjo spurtu 7:0 ir įgijo dviženklę persvarą (63:53).

Galutinį tašką rungtynėse padėjo Kristjanas Kanguras, kuris, iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms, smeigė tritaškį ir palaidojo paskutines Izraelio viltis (73:58).

Tai buvo antroji Estijos pergalė atrankos turnyre ir su šiuo rezultatu ekipa rikiuojasi trečioje H grupės vietoje. Ketvirti žengia britai, kurie yra pralaimėję visas trejas rungtynes ir šiandien žais susitikimą prieš grupės lyderę Graikiją.

Estijos rinktinė: Stenas Olmre 16, Janaras Taltsas 15, Kristjanas Kanguras 14.

Izraelio rinktinė: Jake‘as Cohenas 12, Ravivas Limonadas 10, Gary Mekelis 8.

2018-02-25 20:10
Tikrai nebloga dovana.Matant,kokios pavardės pas Izraelį žaidė ir beveik visi geriausi,tai ne tokia ir menka staigmena.Sustiprino estai savo šansus patekti į kitą etapą ir jei britai kažkokių staigmenų nepateiks,tai jau pusantros kojos žengė toliau.