Antrąjį pralaimėjimą FIBA moterų Eurolygoje patyrė Vilniaus TEO krepšininkės. Vilnietės savo aikštelėje 80:86 nusileido Faenzo „Germano Zama“ komandai iš Italijos.

25-ąją rungtynių minutę po taiklių Sandros Valužytės baudų TEO krepšininkės buvo pavykę įgyti 4 taškų pranašumą (53:49), tačiau labiau lietuvaitėms varžovės atitrūkti neleido.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes Jurgita Štreimikytė-Virbickienė taikoiu dvitaškiu iš po krepšio buvo išvedusi Vilniaus ekipą į priekį, bet ketvirtį „Germano Zama“ ekipa užbaigį spurtu 9:2 ir pabėgo į priekį (69:62).

Jelena Levčenka taikliomis baudomis 38-ąją minutę buvo sugrąžinusi TEO komandai 2 taškų pranašumą (80:78), tačiau tai buvo paskutiniai mūsiškių taškai šiame mače. Tuo tarpu varžovės pelnė 8 taškus be atsako ir iškovojo pergalę.

TEO: Sandra Valužytė 21, Jelena Levčenka 17 (12 atk. kam.), Nykesha Sales 17 (7 per. kam.), Eglė Šulčiūtė 14, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 4, Rima Valentienė 3, Gintarė Petronytė 2, Kristina Haynic 2.

„Germano Zama“:  Marija Eric 22 (7 kld.), Daliborka Jokic 16, Simona Ballardini 14, Adriana Knezevic 13, Cintia Silva Dos Santos 10.

Atrinkti (0) Visi (2)
nesiseka seis metais.................
2007-11-22
Rungtynių pabaiga sužaista tiesiog tragiškai... Atrodo, kad treneris A.Paulauskas išsisėmė...