Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Raptors“ savų žiūrovų akivaizdoje 123:94 įveikė „Pistons“
  • „Raptors“ šį sezoną yra geriausiai namuose žaidžianti lygos komanda – 25 pergalės per 30 mačų
  • Jonas Valančiūnas šiąnakt per 22 minutes pelnė 2 taškus bei atkovojo 5 kamuolius

Toronto „Raptors“ (42-17) yra sunkiai įveikiama komanda, kuomet žaidžia savo tvirtovėje. Tuo šiąnakt įsitikinti galėjo Detroito „Pistons“ (28-32), kuri svečiuose 94:123 (26:30, 27:29, 22:34, 19:30) nusileido Jono Valančiūno atstovaujamai ekipai.

Foto galerija

Tai buvo 7-oji Toronto ekipos pergalė per pastarąsias 8-erias rungtynes. Pirmoje Rytų konferencijos vietoje žygiuojanti „Raptors“ šį sezoną išsiskiria puikiu žaidimu namuose – per 30 mačų laimėta net 25 kartus, o tai yra geriausias rezultatas visoje lygoje.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos šiąnakt rungtyniavo 22 minutes, pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimų, blokavo metimą, dukart suklydo bei kartą pažeidė taisykles.

Valančiūnui sunkiai sekėsi sulaikyti „Pistons“ vidurio puolėją Andrę Drummondą. Centras per 35 minutes pelnė 18 taškų, (8/18 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 18 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Tiesa, antrajame ketvirtyje JV gražiai užgesino Drummondo bandymą pelnyti taškus.

Šeimininkai pirmąjį ketvirtį laimėjo 30:26 ir likusį laiką buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje. Antrąjį kėlinį svečių gynėjas Dwightas Buycksas pradėjo taikliu dvitaškiu, tačiau tuomet „Raptors“ atliko spurtą 10:0 bei įgijo dviženklį pranašumą (40:28).

Kanados klubas reikalus sutvarkė trečiajame kėlinyje, kuomet sužaidė sėkmingą atkarpą 19:4. Per šį spurtą Serge'as Ibaka pelnė 7 taškus. Prieš lemiamas 10 minučių „Raptors“ susikrovė 18 taškų persvarą (93:75).

„Sunkiai dirbome, kad antrajame kėlinyje grįžtume į rungtynes, tačiau per pirmas 6 trečiojo kėlinio minutes atrodėme prastai ir viskas buvo baigta“, – akcentavo „Pistons“ strategas Stanas Van Gundy.

„Varžovai žaidė ir praėjusią naktį, todėl žinojome, kad turime naudotis savo greičiu ir visą laiką išlaikyti spartą“, – teigė Dwane’as Casey.

„Raptors“ Detroito ekipą įveikė jau ketvirtąjį kartą iš eilės.

„Raptors“: Kyle'as Lowry (6/8 trit.) ir DeMaras DeRozanas po 20, Serge'as Ibaka 19, Pascalis Siakamas 11.

„Pistons“: Andre Drummondas 18 (18 atk. kam.), Ishas Smithas 16, Reggie Bullockas 14, Blake'as Griffinas ir Dwightas Buycksas po 12.

2018-02-27 10:18
anon
JV zaide 22 minutes, Drummondas 35 ir centras su 8/18 pataikymu - tragedija
2018-02-27 10:16
anon
jus gal rungtynes kartais pasiziurekite pries rasydami. Drummondas esant Valanciunui aiksteje pelne 6 is 18 tasku. Likusius kai buvo Poetl.
2018-02-27 10:10