Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Pacers“ išvykoje 103:109 pripažino „Mavericks“ krepšininkų pranašumą
  • Nutrūko Indianos ekipos 4 pergalių serija
  • Domantas Sabonis per 16 minučių pelnė 5 taškus bei surinko -1 naudingumo balą

Indianos „Pacers“ (34-26) keturių pergalių serija netikėtai nutrūko Dalase, prieš vieną silpniausių šio sezono komandų (19-42), kurios savininkas praėjusią savaitę viešai kalbėjo apie pralaimėjimų siekimą.

Foto galerija

Nate'o McMillano auklėtiniai Teksaso valstijoje 103:109 (23:23, 20:26, 22:19, 38:41) nusileido „Mavericks“ (19-42) ekipai, kuriai tai buvo pirmoji pergalė po 4 pralaimėjimų serijos.

Prastai šiame susitikime atrodė Domantas Sabonis, kuris ant parketo praleido 16 minučių, pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo, triskart pažeidė taisykles bei surinko -1 naudingumo balą.

Puolėjui iš Lietuvos esant aikštelėje „Pacers“ pelnė 20 taškų mažiau už varžovus, o tai yra blogiausias rezultatas komandoje.

Pirmuosius tris ketvirčius aikštelėje vyravo solidi gynyba, o šeimininkų pranašumas siekė 3 taškus (68:65).

Vos 40 proc. tikslumu per pirmus tris kėlinius atakavusi „Mavericks“ sprogo ketvirtajame ketvirtyje, kurį pradėjo pataikydama 10 iš 13 metimų, iš kurių 5 – tritaškiai. Tokia puiki kėlinio pradžia Ricko Carlisle'o auklėtiniams leido susikrauti 13 taškų persvarą (93:80).

Dėl greitai surinktų pražangų „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo šiąnakt rungtyniavo vos 23 minutes, per kurias pelnė 21 tašką, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Atrodė, kad kaskart, kai bandžiau kažką padaryti, man buvo fiksuojama pražanga. Gaila, kad dėl to nepavyko aikštėje praleisti daugiau laiko, tačiau nieko negalėjau padaryti“, – sakė Oladipo.

Visgi gynėjo pastangomis svečiai sugebėjo ketvirtajame kėlinyje sugrįžti į rungtynes. Oladipo per paskutinį ketvirtį pelnė 13 taškų, o likus 43 sekundėms iki mačo pabaigos „Pacers“ atsilikimas siekė vos 2 taškus (97:99).

„Pacers“ viltis išplėšti pergalę sudaužė Wesley Matthewsas, įsmeigęs tolimą metimą bei padidinęs šeimininkų pranašumą iki 5 taškų (102:97).

Baudų maratone per lemiamas 21 susitikimo sekundę „Mavericks“ beveik neklydo – pataikė 7 metimus iš 8 bei taip įtvirtino pergalę.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 21, J.J. Barea 19 (9 rez. perd.), Dougas McDermottas 15 (4/4 trit.), Wesley Matthewsas 13.

„Pacers“: Mylesas Turners 24 (11 atk. kam., 3 blk.), Victoras Oladipo 21, Bojanas Bogdanovičius 19 (8 atk. kam.), Cory Josephas ir Glennas Robinsonas po 10.