Nuotr.: AP – Scanpix
  • Wade'as pelnė 27 taškus ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes
  • Jo dvitaškis, likus žaisti 5,9 sekundes, lėmė „Heat“ pergalę prieš „76ers“
  • Ketvirtame kėlinyje Wade'as iš viso surinko 15 taškų

Dwyane’as Wade’as atsuko atgal laikrodį ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o visa tai vainikavo pergalingas metimas iki mačo pabaigos likus žaisti 5,9 sekundes. Wade’as pataikė dvitaškį ir jo vedama Majamio „Heat“ (32-29) namie 102:101 (17:24, 28:24, 28:27, 29:26) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (32-27).

Foto galerija

Wade’as surinko 27 taškus, iš jų net 15 – ketvirtajame kėlinyje. Taip „Heat“, kuri lemiamame ketvirtyje nė karto nepirmavo iki paskutinio Wade’o metimo, išplėšė pergalę iš „76ers“ rankų.

Wade’as išprovokavo pražangą mesdamas iš toli ir realizavo visas tris baudas, likus žaisti 27 sekundes, taip išlygindamas rezultatą 100:100. Kitoje atakoje jis prasižengė prieš Beną Simmonsą, kuris pataikė tik antrą baudos metimą.

„Heat“ tuomet neėmė minutės pertraukėlės, o ataką patikėjo Wade’ui. Šis išmušinėjo kamuolį beveik visą atakos laiką ir ramiai smeigė metimą iš 7 metrų.

„Po mano sugrįžimo tai jau antrasis kartas, kai komanda man patikėjo lemiamą metimą. Kai nepataikiau praėjusį kartą, pasakiau sau, kad kai kitą kartą gausiu galimybę, turiu pataikyti, – po dvikovos kalbėjo Wade’as. – Radau savo vietą ir atakavau. Dėkoju treneriams ir komandos draugams, kurie manimi pasitiki tokiose situacijose.“

Tai buvo vos šeštosios Wade’o rungtynės „Heat“ gretose po sugrįžimo į šią komandą per mainus vasario pradžioje.

„76ers“ dar turėjo progą išplėšti pergalę, bet visiškai laisvas iš tritaškio zonos atakavęs J.J. Redickas buvo netaiklus.

„Heat“: Dwyane’as Wade’as 27, Goranas Dragičius 21 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Tyleris Johnsonas 16, Hassanas Whiteside’as 15 (11 atk. kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 23, Dario Šaričius 21, J.J. Redickas 15, Marco Belinelli 13, Benas Simmonsas 11 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

2018-02-28 08:48
heat
Grizes tikrai dabar daug prisideda wade'as prie pergaliu o dar reikes pakovot del atkrintamuju uztikrintumo