Nuotr. AP – Scanpix
  • „Pacers“ svečiuose 102:107 nusileido „Hawks“ komandai
  • Sabonio sąskaitoje – 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių
  • „Pacers“ jau antrą kartą iš eilės pralaimėjo prieš komandą, neturinčią nei 20 pergalių

Domantas Sabonis prie Indianos „Pacers“ (34-27) komandos žaidimo prisidėjo solidžiu dvigubu dubliu, tačiau Nate'o McMillano auklėtiniams pergalės prieš vienus NBA autsaiderių pasiekti tai nepadėjo.

15
20
9
4

„Pacers“ svečiuose 102:107 (27:28, 23:27, 15:30, 37:22) pralaimėjo Atlantos „Hawks“ (19-43) komandai.

Sabonis ant parketo praleido 34 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 6/8 naud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atkilo 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus suklydo. Pastarasis rodiklis – pakartotas asmeninis blogiausias šį sezoną.

„Norėjome būti agresyvūs, tačiau jie nuo pat pradžių žaidė kiečiau nei mes“, – po rungtynių sakė Sabonis.

Didžiąją rungtynių dalį kontroliavo Džordžijos valstijos ekipa, tačiau susitikimo pabaigoje svečiai dar sugebėjo „Hawks“ klubui pakutenti nervus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Hawks“ dar turėjo itin solidų pranašumą (87:65), tačiau „Pacers“ pradėjo artintis. Antroje ketvirčio dalyje Indianos komanda spurtavo 11:2, iš „Hawks“ persvaros liko viso labo 4 taškai (95:99), o dar po minutės Saboniui pataikius dvitaškį, skirtumas dar labiau sumenko – 99:101.

Vis tik tuomet iniciatyvos ėmėsi Dennisas Schroderis, pelnęs penkis taškus iš eilės ir nubraukęs visas svečių viltis (106:102).

Šios komandos dar kartą susikaus kovo 9-ąją Indianapolyje.

„Mus dar kartą pranoko pastangomis“, – po pralaimėjimo įsiutęs buvo „Pacers“ vairininkas McMillanas, kuris prisiminė praėjusį pralaimėjimą Dalaso „Mavericks“ komandai 103:109.

„Hawks“: Johnas Collinsas 16, Taureanas Prince'as ir Dwayne'as Dedmonas po 15, Dennisas Schroderis 14, Isaiah Tailoras 13, Mike'as Muscala 12.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 26, Victoras Oladipo 22, Lance'as Stephensonas 18, Domantas Sabonis 14 (12 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 11.

2018-03-01 08:06