Aaronas Gordonas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Jabobas Poeltlas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Jonathanas Simmonsas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
„Magic“ ataka Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „Raptors“ svečiuose 117:104 nugalėjo „Magic“ komandą
  • JV sąskaitoje – 10 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai
  • „Raptors“ laimėjo jau 11 kartą per pastaruosius 13 susitikimų

Jono Valančiūno atstovaujamos Toronto „Raptors“ (43-17) sportinė forma ir toliau nekelia abejonių. Sėkmingą sezono atkarpą tęsiantis Kanados klubas šį kartą pergalę pasiekė Floridos valstijoje.

Foto galerija

Kanadiečiai svečiuose 117:104 (42:37, 27:26, 21:26, 27:15) susitvarkė su Orlando „Magic“ (18-43) vyrukais.

Šį kartą „Raptors“ centras Valančiūnas per 20 aikštėje praleistų minučių pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, kartą atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prarado kamuolį.

Tai buvo jau 11-oji „Raptors“ pergalė per pataruosius 13 susitikimų. Per šią atkarpą kanadiečiai puikuojasi vidutiniškai renkamu 116,4 taško rodikliu.

Šį kartą „Raptors“ reikalus sprendė ketvirtajame kėlinyje, iki kurio likus 7 minutėms, komandas dar skyrė tik minimalus skirtumas (97:96). Vis tik kanadiečiai netrukus atkuto ir, spurtavę 13:2, įgijo persvarą (110:98).

„Žaidimo ritmu rungtynių pradžioje neprilygome „Magic“ žaidėjams. Savo žaidimą atradome tik rungtynių pabaigoje, tačiau iki to reikėjo nueiti pernelyg ilgą kelią“, – po mačo pasakojo Kyle'as Lowry.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Raptors“ į priekį patraukė Pascalis Siakamas, per 5 minutes ketvirtajame kėlinyje pelnęs 10 iš visų 14 savo komandos taškų.

„Svarbiausia, kad paskutinėmis minutėmis žinojome, kad treneriai mumis tiki. Išleidus atsarginius, jie komandos žaidimą turi paversti greitesniu“, – sakė solidžiai žaidęs aukštaūgis.

„Raptors“ pergalę apkartino OG Anunoby trauma. Jis čiurną susižeidė antrajame kėlinyje ir ant parketo nebežengė.

„Magic“: Mario Hezonja ir Evanas Fournier po 17, Nikola Vučevičius 14, Jonathonas Simmonsas 13, Shelvinas Mackas 12, Aaronas Gordonas ir D.J. Augustinas po 11.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 21, Kyle'as Lowry 17 (11 rez. perd.), Pascalis Siakamas 14, Jakobas Poeltlas 13, Fredas VanVleetas 12, Jonas Valančiūnas 10.

Poeltlo dėjimas:

2018-03-01 11:37
Gerą atkarpą turi Raptors.Bet jie kasmet jų turi,o atėjus PO tas geras žaidimas kažkur dingsta.Gal šiemet pavyks nemažai nukeliauti,nes žaidimas rodo,kad iki konf.finalo gali nueiti.